خانه / تکنولوژی / دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو آنقدر خوب خواهد بود که سامسونگ و اپل را به پیشرفت باز می دارد
کاکوفایل

دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو آنقدر خوب خواهد بود که سامسونگ و اپل را به پیشرفت باز می دارد

هوآوی میت ۲۰ پرو (Huawei Mate 20 Pro) دستگاهی خواهد بود که جایگزین بهترین دوربین موبایل سال خواهد شد. در ترنجی خواندیم که دوربین سه گانه هوآوی پی ۲۰ پرو امتیاز ۱۰۹ را از DxO دریافت کرد. حالا به نظر می رسد که دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو آنقدر خوب خواهد بود که سامسونگ و اپل را به پیشرفت باز می دارد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

دوربین هوآوی میت 20 پرو

دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو

یکی از منابع نزدیک تر به سامسونگ در توییتی عنوان کرده که دوربین هوآوی میت ۲۰ پرو بسیار پویا خواهد بود و این سبب می شود که اپل و سامسونگ دوربین موبایل خود را سال دیگر ارتقا ویژه ببخشند. ما می دانیم که دوربین های هوآوی میت ۲۰ پرو و هوآوی میت ۲۰ هر دو دوربین اصلی سه گانه دارند اما تفاوت های جزئی خواهند داشت. آن چه که ما تا کنون می دانیم، به قرار زیر است:

ترکیب دوربین سه گانه هوآوی میت ۲۰ پرو (Mate 20 Pro): دوربین اصلی ۴۰ مگاپیکسلی + ۲۰ مگاپیکسلی تک رنگ (سیاه و سفید) + ۸ مگاپیکسلی با سه برابر زوم اپتیکال

ترکیب دوربین سه گانه هوآوی میت ۲۰ (Mate 20): دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی + ۲۰ مگاپیکسلی تک رنگ (سیاه و سفید) + ۸ مگاپیکسلی با سه برابر زوم اپتیکال

همچنین یک شایعه بزرگ در این زمینه این است که دوربین هوآوی میت ۲۰ قابلیت فیلم برداری بوکه و فیلم برداری زیر آب را خواهد داشت. به هر صورت اینکه هوآوی توانسته پس از تنها ۳ سال از همکاری با leica خود را از رتبه های بسیار پایین به برترین رتبه برساند، واقعا قابل ستایش است. نظر شما چیست؟ سامسونگ و اپل می توانند در زمینه دوربین هوآوی را پشت سر بگذارند؟ به هر حال می دانیم که گلکسی اس ۱۰ پلاس با دوربین سه گانه دارای ۳ اپیتک متفاوت ارایه خواهد شد و این اهمیت زیادی دارد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید هوآوی حالا سردمدار دوربین موبایل است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *