خانه / تکنولوژی / در پیش فروش ۲۹ مهرماه ایران خودرو تنها ۲.۵٪ متقاضیان موفق به ثبت نام شده اند
کاکوفایل

در پیش فروش ۲۹ مهرماه ایران خودرو تنها ۲.۵٪ متقاضیان موفق به ثبت نام شده اند

در ترنجی خواندیم که پیش فروش جدید ایران خودرو ۲۹ مهرماه ۱۳۹۷ تنها در یک روز انجام خواهد شد و دلیل این موضوع محدودیت موجودی ایران خودرو است. امشب اما آقای اهورا گلیاری مدیر بازاریابی و شبکه فروش ایران خودرو عنوان کرده اند که در پیش فروش ۲۹ مهرماه ایران خودرو بیش از ۲۰ هزار نفر موفق به ثبت نام شدند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره جزئیات آن بیشتر بخوانیم.

به گفته ایران خودرو، در این دوره از پیش فروش خودروهای ایران خودرو این شرکت مجوز پیش فروش ۲۴ هزار خودرو را داشت که تا ساعت ۱۲ روز ۲۹ مهرماه درحالیکه ۷۶۰ هزار و ۲۰۰ نفر به سایت مراجعه کرده بودند، ۲۰ هزار و ۵۰۰ نفر موفق به ثبت نام خودرو شدند.

با توجه به اینکه حدود ۸۰۰ هزار نفر تاکنون برای خرید محصولات ایران خودرو به این سایت مراجعه کرده اند افزود: “درحالیکه تنها ۲۴ هزار خودرو ظرفیت این شرکت برای پیش فروش بود قطعاً برای بسیاری امکان ثبت نام وجود نداشته که این باعث نارضایتی این افراد می شود اما باید این نکته را درنظر گرفت که کل تولید خودرو در شرکت ایران خودرو در سال گذشته ۷۶۰ هزار دستگاه نبوده و موفق نشدن خریداران در ثبت نام هیچ ارتباطی به شایعات بستن سایت توسط این شرکت ندارد.

در پیش فروش ۲۹ مهرماه ۱۳۹۷ ایران خودرو تقریبا ۱ نفر از هر ۴۰ نفر موفق به ثبت نام شده است، یعنی ۲٫۵% متضایان!

در پیش فروش ۲۹ مهرماه ۱۳۹۷ ایران خودرو تقریبا ۱ نفر از هر ۴۰ نفر موفق به ثبت نام شده است، یعنی ۲٫۵% متضایان! البته این در صورتی صحیح است که آمار ارایه شده با علم به تفاوت “بازدید” و “بازدیدکننده” ارایه شده باشد! توجه دارید که برای ساده تر شدن محاسبات، عدد متقاضیان را ۸۰۰ هزار نفر و افراد ثبت نام شده را ۲۰ هزار نفر در نظر گرفته ایم.

وی تأکید کرد: ثبت نام خودرو در سایت این شرکت حتی از طریق یک گوشی تلفن همراه ساده هم ممکن است و این شرکت برای جلوگیری از دستیابی افراد سودجو به سایت تمهیدات بسیاری اندیشیده که ازجمله آن محدودیت دسترسی نمایندگی های رسمی شرکت ایران خودرو به سایت ثبت نام است. ضمن اینکه ارگان های نظارتی بازرسی های جدی بر روی سایت ثبت نام دارند.

گلیاری افزود: زمان تحویل خودروهای ثبت نام شده در این پیش فروش از دیماه سال آینده و بعد از تحویل خودروهای پیش فروش شده در دوره های قبل است که به ترتیب و به نوبت ثبت نام ادامه خواهد یافت.

مدیر بازاریابی و شبکه فروش ایران خودرو گفت: همچنین قیمت این خودروها قطعی نیست چراکه اینگونه ثبت نام برای افرادی درنظر گرفته شده است که یا توانایی و یا علاقه ای به خرید نقدی خودرو ندارند و ترجیح می دهند از سود مشارکت برخوردار شوند به همین دلیل قیمت قطعی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه و براساس مقررات کشور با کسر سود مشارکت متقاضی از قیمت نهایی خودرو تعیین خواهد شد.

وی افزود: خودروهایی که در این پیش فروش ارائه شده است خودروهایی هستند که ریسک تولیدشان براساس شرایط اقتصادی کشور در سال آینده بسیار کم است و شرکت امکان برآورده کردن تعهداتی را که می دهد دارد. که ازجمله آنها خودروی ۲۰۶ تیپ ۲ ، دنا ، سورن، پژو ۴۰۵ و چند محصول دیگر است.

شما جز این ۲۰٫۵ هزار نفر که موفق به ثبت نام در پیش فروش ۲۹ مهرماه ۱۳۹۷ ایران خودرو شده اند هستید یا جز آن دسته از افراد که جمعیتشان ۴۰ برابر این افراد هوشمند و خوش شانس است؟ اصلا نیت ثبت نام داشتید؟ اگر جز آن دسته از افراد هستید که موفق به ثبت نام نشده اند، مطلب زیر می توانید برای شما مفید باشد:

۱۰ خودرو دست دوم با کیفیت حدود ۱۰۰ میلیون تومان

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *