خانه / تکنولوژی / درآمد از یوتیوب سخت تر می شود
کاکوفایل

درآمد از یوتیوب سخت تر می شود

یوتیوب بستری برای انتشار محتوای ویدیویی بوده که متعلق به گوگل است. این سرویس برای تولیدکننده های محتوا امکانات ویژه ای برای کسب درآمد در نظر گرفته و می تواند کاملا تامین کننده مالی خوبی برای یک شخص حتی به عنوان درآمد اصلی باشد. آغاز کسب درآمد از یوتیوب شرایط خاصی دارد که حالا اما گویا سخت تر شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا قوانین جدید گوگل برای درآمد از یوتیوب را بشناسیم.

درآمد از یوتیوب

درآمد از یوتیوب

طبق قوانین جدید گوگل برای درآمد از گوگل شما باید کانالی با حداقل ۱۰۰۰ نفر سابسکرابیر یا مشترک داشته باشید. علاوه بر این حداقل شما نیاز دارید تا سالانه حداقل ۴۰۰۰ هزار ساعت تماشا شده باشید. این یعنی ۲۴۰ هزار دقیقه که می تواند از حداقل ۱۰ هزار نمایش عمومی که حداقل قبلی بود خیلی بیشتر باشد. این قوانین برای همه کانال های یوتیوب از ۳ روز آتی یعنی ۲۰ فوریه اعمال خواهد شد.

به گفته یوتیوب این این استاندارد به تولیدکننده های محتوای واقعی کمک می کند تا بهتر دیده شوند. کانال هایی با حداقل استاندارهای ذکر شده می توانند پیش از ویدیوهای خود تبلیغات دهند و از نمایش آن ها کسب درآمد کنند.

تا به حال به فکر درآمد از ویدیو-بلاگ بوده اید؟ مشخصا این سبک تولید محتوا آینده است و در کشور ما نیز مشابه آن وجود دارد اما بسیار سوال برانگیز.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *