خانه / دنیای خودرو / خودنمایی جک J4 کرمان موتور در جاده‌های کشور +تصاویر
کاکوفایل

خودنمایی جک J4 کرمان موتور در جاده‌های کشور +تصاویر

جک J4

شاید بتوان گفت که کرمان موتور با برندی مثل جک توانست بحران‌های دیگر خود را کنترل کرده و با عرضه و تولید محصولات این برند چینی معتبر کمبودهایش در زمینه‌های دیگر را جبران نماید. بدشانسی‌های این شرکت در تولید النترا و مشکلاتش با برند هیوندای و کیفیت نازل محصولات لیفان باعث شد که وضعیت این برند رو به افول برود که همکاری این شرکت با جک باعث شده تا همه چیز به نفع این شرکت خودروسازی تمام شود و با محصول جک J4 به تازگی سهم جدید را برای خود باز نماید.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی کرمان موتور این روزها با تحویل خودروی جدید خود جک J4 به مشتریان توانسته وضعیت بحرانی خود را در بحث خودروهای هیوندای جبران کرده و تعداد زیادی از مشتریان خود را راضی نماید. البته در مورد تحویل این خودرو نیز تاخیر یکماهه را داشته است که نسبت به سایر خودروسازهای کشور یک رکورد خوب محسوب می‌شود ولی به هر ترتیب تحویل خودروی این شرکت دوباره توانسته بازار سدان‌های اقتصادی جک را در بازار کشورمان احیا کند.

جک J4جک J4 اتوماتیک توانسته بیش از ۲ هزار مشتری را در سال ۹۷ صاحب خودرو نماید که به نظر می‌رسد با رویه فعلی تحویل خودروهای این برند چینی باید تا پایان سال شاهد تعداد زیادی از این خودرو در خیابان‌ها و جاده‌های کشور باشیم. با توجه به شناخت مشتریان ایرانی از این برند معروف به نظر می‌رسد که به زودی همانند سایر محصولات موفق جک در کشورمان مانند اس ۳ و اس ۴ باید شاهد سهم بالایی از آن در کشورمان باشیم.

جک J4نکته جالب و امیدوارکننده برای کرمان موتور و این سدان اقتصادی اتوماتیک، رکوردی است که دیگر محصولات کراس اوور جک در کشورمان داشته است. در حال حاضر کراس اوورهای این چینی خوش آوازه جزو پرفروش‌ترین محصولات این سری در بازار خودروهای خارجی کشورمان هستند و به دلیل کیفیت و حسن سابقه خود توانسته‌اند نسبت به سایر برندهای حاضر از خرید و فروش بهتری برخوردار باشند.

از دیگر نکات قابل ذکر پیرامون جک J4 قیمت‌گذاری و تثبیت قیمت این خودرو بالای ۱۳۰ میلیون تومان است که اغلب با حضور دلالان و سودجویان انجام می‌شود چرا که به نظر می‌رسد با تمام توان مالی خود برای حمایت از این قیمت به میان آمده‌اند.

نمایندگی‌های معروف کرمان موتور در تهران در حال حاضر این خودرو را چیزی در حدود ۱۲۵ میلیون تومان قیمت گذاری کرده و به مردم می‌فروشند که البته طبق شرایطی صورت می‌گیرد. البته در صورتی که در بازار آزاد بگردید و به دنبال خرید از غیر دلال باشید قطعا با ارقام پایین‌تر از ۱۲۰ میلیون تومان نیز قادر به خرید خواهید بود. به نظر می‌رسد با توجه به تغییر و تحولات بازار خودرو و افزایش بهای رسمی خودروها به زودی قیمت کارخانه این خودرو نیز به بالای ۱۰۰ میلیون تومان برسد.

نوشته خودنمایی جک J4 کرمان موتور در جاده‌های کشور +تصاویر اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *