خانه / تکنولوژی / خانواده گلکسی ام (Galaxy M) حدود دو هفته دیگر و ابتدا در هند ارایه می شوند
کاکوفایل

خانواده گلکسی ام (Galaxy M) حدود دو هفته دیگر و ابتدا در هند ارایه می شوند

در ترنجی خواندیم که خانواده گلکسی ام (Galaxy M) ساخت هند خواهند بود و به نظر می رسد که سامسونگ با تمرکز ویژه ای می خواهد دوباره به نقشه بازپس‌گیری بازار هند فکر کند. طبق جدیدترین اخبار رسمی، خانواده گلکسی ام (Galaxy M) حدود دو هفته دیگر و ابتدا در هند ارایه می شوند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

گلکسی ام ۲۰ (Galaxy M20)

گلکسی ام ۲۰ (Galaxy M20)

ما می دانیم که خانواده گلکسی ام (Galaxy M) برای عرضه اولیه سه عضو خواهد داشت. گلکسی ام ۱۰، گلکسی ام ۲۰ و گلکسی ام ۳۰ نام این دستگاه‌هاست که مشخصات وسوسه کننده و قیمت وسوسه‌کننده‌تری هم دارند. امروز به صورت رسمی تایید می شود که خانواده گلکسی ام (Galaxy M) حدود دو هفته دیگر و ابتدا در هند ارایه می شوند.

طبق ادعای آقای Asim Warsi معاون ارشد سامسونگ موبایل هند به رویترز خانواده گلکسی ام (Galaxy M) تا پایان ماه میلادی جاری در هند عرضه خواهد شد. این ۳ دستگاه به صورت آنلاین از طریق وب سایت سامسونگ و آمازون هند به فروش خواهد رسید. این خود یکی از دلایل ارزان قیمت تر بودن خانواده گلکسی ام است که هزینه های مرچندایزینگ را ندارد.

درباره تاریخ عرضه خانواده گلکسی ام در دیگر مناطق دنیا و قیمت آن اطلاعات دقیقی در دست نیست ولی به نظر نمی رسد که خانواده گلکسی M مانند خانواده گلکسی On فقط برای بازار هند باشد. نظر شما چیست؟ منتظر خانواده گلکسی M هستید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *