خانه / تکنولوژی / خانواده گلکسی ام (Galaxy M) جایگزین خانواده گلکسی J، گلکسی On و گلکسی C خواهد شد
کاکوفایل

خانواده گلکسی ام (Galaxy M) جایگزین خانواده گلکسی J، گلکسی On و گلکسی C خواهد شد

شایعات زیادی درباره جایگزین خانواده گلکسی جی (Galaxy J) وجود دارد. سه ما پیش در ترنجی خواندیم که گلکسی آر (Galaxy R) و گلکسی پی (Galaxy) جایگزین گلکسی جی (Galaxy J) خواهند شد و سپس دیدیم گلکسی ای ۶ اس (Galaxy A6s) که پیش از آن به عنوان یکی از اعضای خانواده گلکسی پی (Galaxy P) و با نام پی ۳۰ شناخته میشد، در خانوادعه گلکسی A معرفی شد. مدتی هم هست که درباره خانواده گلکسی آر (Galaxy R) می شنویم. حالا در خبر جدیدی به گوش می رسد که خانواده گلکسی ام (Galaxy M) جایگزین خانواده گلکسی J، گلکسی On و گلکسی C خواهد شد. البته یک ماه پیش در شایعه ای گفته شد که تغییر نام خانواده گلکسی On به گلکسی M و ادغام خانواده گلکسی J با گلکسی A در دست کار است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق جدیدترین شایعات دو دستگاه با مدل های سامسونگ SM-M205 و SM-M305 دیده شده اند که به نظر می رسد در خانواده گلکسی ام (Galaxy M) جای بگیرند. یک شایعه قدیمی داشتیم که سه ماه پیش می گفت خانواده گلکسی A 2019 با نام های Galaxy A10, A30, A50, A70 و A90 ارایه خواهند شد و پس از آن همچنین دو روز پیش نیز خواندیم که گلکسی A70 و گلکسی A90 اولین موبایل های سامسونگ با ناچ خواهد بود. این به ما می گوید که باید منتظر نام گذاری دو رقمی در خانواده موبایل های سامسونگ باشیم و احتمالا نام این دو دستگاه در خانواده گلکسی M باید گلکسی ام ۵۰ (Galaxy M50) و گلکسی ام ۶۰ (Galaxy M60) باشد.

درباره مشخصات سخت افزاری این دو دستگاه هیچ صحبتی نشده است، فقط می دانیم که دو سیم کارت خواهند بود. نظر شما چیست؟ احتمال زیاد باید روزهای آتی منتظر شایعات دیگر درباره این خانواده باشیم.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *