خانه / تکنولوژی / خانواده گلکسی اس ۱۰ با سه عضو به اندازه های ۵٫۸، ۶٫۱ و ۶٫۴ اینچی عرضه می شود
کاکوفایل

خانواده گلکسی اس ۱۰ با سه عضو به اندازه های ۵٫۸، ۶٫۱ و ۶٫۴ اینچی عرضه می شود

سه هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم دوربین سه گانه به خانواده گلکسی اس ۱۰ که احتمالا ۳ عضو خواهد داشت، می آید. می دانیم شاید گلکسی اس ۱۰ با دوربین سه گانه عرضه شود و دوربین سوم گلکسی اس ۱۰ پلاس زاویه دید عریض است. جدیدترین شایعه پیرامون پرچمدار ۲۰۱۸ سامسونگ نیز می گوید که دو نسخه از گلکسی اس ۱۰ با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر و نسخه سوم با حسگر اثرانگشت کنار قاب عرضه می شوند. حالا این شایعات را سر هم کرده اند و یک گزارش جامع از آن منتشر شده است. امروز گفته می شود خانواده گلکسی اس ۱۰ با سه عضو به اندازه های ۵٫۸، ۶٫۱ و ۶٫۴ اینچی عرضه می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

هنوز هفته تا معرفی گلکسی نوت ۹ فرصت باقی مانده اما می دانیم که امسال گلکسی اس ۱۰ باید حسابی سر و صدا کند، پس قطار شایعات آن زودتر حرکت کرده است. به گفته بیزنس اینسایدر آقای Ming-Chi Kuo که برای پیش بینی های دقیق اپل معروف است، پیش بینی هایی درباره سامسونگ گلکسی اس ۱۰ دارد.

به صورت مشخص می توان گفت که مهم ترین داده این پیش بینی را می توان این دانست که خانواده گلکسی اس ۱۰ با سه عضو به اندازه های ۵٫۸، ۶٫۱ و ۶٫۴ اینچی عرضه می شود. این که دو عضو از این خانواده با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر که اپتیکال هم نیست، عرضه می شوند را قبلا می دانستیم. همچنین این که گلکسی اس ۱۰ پلاس یا دستگاهی که نام پروژه Beyond 2 را دارد و با نمایشگر ۶٫۴ اینچی عرضه می شود، با دوربین سه گانه برای دوربین اصلی و دوربین دوگانه برای دوربین سلفی (در مجموع ۵ دوربین) خواهد داشت را نیز می دانستیم.

این ۳ عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ می توانند رقابت مستقیم به ۳ آیفون ۲۰۱۸ داشته باشند

به صورت کلی گفته می شود این ۳ عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ می توانند رقابت مستقیم به ۳ آیفون ۲۰۱۸ داشته باشند. به هر حال گویا سامسونگ راه حل تشخیص چهره ۳ بعدی را برای پرچمدارهای خود لازم ندانسته اما اپل این راه حل را بهتر می داند. اگر واقعا حسگر اثرانگشت اولتراسونیک گلکسی اس ۱۰ بهتر از حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر مثلا ویوو نکس اس باشد، خب قطعا راه حل بدی نیست!

شما چطور فکر می کنید؟ این که اپل و سامسونگ هر کدام به راه خود معتقدند و خیلی نزدیک به هم نمی شوند، خوشحال کننده است.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *