خانه / دنیای خودرو / حضور ایران خودرو و کارمانیا در نمایشگاه خودرو اصفهان ۹۶!
کاکوفایل

حضور ایران خودرو و کارمانیا در نمایشگاه خودرو اصفهان ۹۶!

سالن میرداماد چهاردهمین نمایشگاه خودروی اصفهان به سه شرکت خودروسازی ایران خودرو، کرمان موتور و کارمانیا تعلق داشت. حدود نصف این سالن توسط محصولات ایران خودرو اشغال شده بود و در سمتی دیگر دو برند کرمان موتور و کارمانیا کنار هم حضور داشتند.

امسال ایران خودرو کم‌رنگتر از سال‌های پیشین در نمایشگاه خودروی اصفهان حضور داشت و شاید به قولی بتوان گفت که محصولات این گروه خودروسازی چنگی به دل نمی‌زد و از این رو تعداد بازدیدکنندگان در این غرفه نسبت به رقبا کمتر بود.

ایران خودرو همانند سال‌های قبل رنو کپچر، هایما S7 و خودروهای پژو را به غرفه خود آورده بود.

از سوی دیگر کرمان موتور ترفندی بسیار جالب زده بود و حضور اول خود را در سالن میرداماد با خودروهای گروه جک و لیفان شروع کرده و در سالن بعدی محصولات هیوندای را آورده بود. در میان خودروهای جک، تنها مدل جک S3 و جک J4 توجه زیادی را به خود جلب کرده بودند و حسابی سر این شرکت ایرانی شلوغ بود.

گروه کارمانیا هم با آوردن خودروهایی مانند ‌ِBYD S6 شاسی‌بلند و BYD F3 سدان و شاسی‌بلند BYD S7 در این نمایشگاه حضور داشت. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد غرفه کارمانیا نشان دادن ظاهر و درون نمونه شاسی‌بلند BYD S6 بود که به نوبه خود جالب بود. در زیر خودروهای متعلق به گروه خودروسازی ایران خودرو، کرمان موتور (جک و لیفان) و کارمانیا آورده شده است.
نوشته حضور ایران خودرو و کارمانیا در نمایشگاه خودرو اصفهان ۹۶! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *