خانه / دنیای خودرو / حسگر اثر انگشت جایگزین سوییچ سانتافه ۲۰۱۹ می‌شود؟
کاکوفایل

حسگر اثر انگشت جایگزین سوییچ سانتافه ۲۰۱۹ می‌شود؟

حسگر اثر انگشت

پیشرفت‌های صورت گرفته در بحث خودروسازی در کشورهای مختلف روز به روز ارتقا پیدا کرده و به نظر می‌رسد که شدت این پیشرفت‌ها به قدری است که به زودی شاهد خبرهای عجیب‌تری از این صنعت خواهیم بود که حالا خبرهای رسیده از یک شرکت کره جنوبی حاکی از تکنولوژی جدیدی در زمینه جایگزینی حسگر اثر انگشت به جای سوییچ است که یک انقلاب در زمینه امنیت خودروها خواهد بود.

به گزارش چرخان، یک شرکت خودروسازی در کره جنوبی در اقدامی جالب از تکنولوژی جدیدی رونمایی کرده است که صاحب خودرو به جای استفاده از سوییچ یا گوشی هوشمند و یا هر وسیله جانبی دیگری، صرفا با استفاده از اثر انگشت خود که طبیعتا منحصر به فردترین ابزار شناسایی وی هست، اقدام به استارت خودرو و استفاده از آن نماید.

خبرهای شنیده شده از هیوندای نشان می‌دهد که این شرکت برای جدیدترین مدل سانتافه به دنبال استفاده از این تکنولوژی است و به احتمال فراوان در سانتافه ۲۰۱۹ این آپشن اضافه خواهد شد و حسگر اثر انگشت در کنار یک ابزار شناسایی و استارت خودرو به کارگیری خواهد شد.

هیوندای اطلاعات بیشتری از این تکنولوژی را بروز نداده و به نظر می‌رسد که این تکنولوژی در یکی از نمایشگاه‌های بین المللی خودرو رونمایی خواهد شد و به مشتریان معرفی می‌شود.

 

نوشته حسگر اثر انگشت جایگزین سوییچ سانتافه ۲۰۱۹ می‌شود؟ اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *