خانه / تکنولوژی / حافظه رم آیفون Xs و آیفون Xs Max یک گیگابایت بیشتر از آیفون Xr است
کاکوفایل

حافظه رم آیفون Xs و آیفون Xs Max یک گیگابایت بیشتر از آیفون Xr است

اپل عموما به صورت کلی درباره بخش های سخت افزاری دستگاه های خود صحبت می کند. هر چند امسال کمی به تعداد هسته های NPU خود بالیدند اما معمولا هیچ وقت درباره حافظه رم دستگاه های خود صحبت نمی کنند و امسال هم استثایی وجود نداشت. حالا با بنچمارک گرفته شده از آیفون های ۲۰۱۸ علاوه بر سنجش قدرت چیپست اپل A12 بایونیک، مشخص شده که حافظه رم آیفون Xs و آیفون Xs Max یک گیگابایت بیشتر از آیفون Xr است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

بنچمارک آیفون تن اس مکس (iPhone Xs Max)

بنچمارک آیفون تن اس مکس

بنچمارک آیفون تن اس مکس

این اولین بنچمارک از آیفون تن اس مکس (iPhone Xs Max) با چیپست اپل A12 بایونیک است و موضوعی که در درجه اول جلب توجه می کند، عملکرد تک هسته ای این چیپست است که در تلاش برای رسیدن به مرز ۵۰۰۰ هزار است اما هنوز با آن فاصله دارد اما عملکرد چند هسته ای پیشرفت زیادی نداشته است. موضوع مهم دیگر که در این بنچمارک دیده می شود میزان حافظه رم آیفون تن اس مکس (iPhone Xs Max) بوده که ۴ گیگابایت در نظر گرفته شده است. حافظه آیفون Xs نیز همین مقدار است و این یک گیگابایت از آیفون X بیشتر است که امیدواریم مشکل مدیریت رم در آیفون های ۲۰۱۸ اپل به فراموشی سپرده شود.

حافظه رم آیفون تن اس مکس (iPhone Xs Max) برابر ۴ گیگابایت است

بنچمارک آیفون تن آر

بنچمارک آیفون تن آر

آیفون تن آر (iPhone Xr) که یکی از مهم ترین ویژگی هایش مجهز شدن به چیپست قدرتمند سال ۲۰۱۸ اپل است نیز در این بنچمارک ظاهر می شود که در نهایت تعجب عملکرد چند هسته ای آن کمتر از آیفون Xs و حتی کمتر از آیفون X است اما عملکرد تک هسته آن تفاوت زیادی با آیفون Xs ندارد. حافظه رم آیفون تن آر (iPhone Xr) برابر ۳ گیگابایت است و با توجه به رزلوشن نمایشگر کمتر به نظر نمی رسد خیلی برای مدیریت رم مشکلی ایجاد کند.

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد این میزان حافظه داخلی برای آیفون های ۲۰۱۸ خو باشد، اینطور نیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *