خانه / تکنولوژی / جنس قاب پشتی آیفون ۲۰۱۹ حس لمس فوق العاده ای خواهد داشت
کاکوفایل

جنس قاب پشتی آیفون ۲۰۱۹ حس لمس فوق العاده ای خواهد داشت

هر چند تا حدود ۹ ماه دیگر تا آیفون ۲۰۱۹ فاصله داریم اما این دستگاه کم کم وارد دنیای شایعات می شود. چهار روز پیش بود که اولین بار در ترنجی، اولین رندر جدی آیفون ۱۱ یا آیفون ۲۰۱۹ با دوربین سه گانه را با هم دیدیم. شایعه جذاب تر اما این است که آیفون ۲۰۱۹ با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر و پورت USB C ارایه خواهد شد. امروز اما می خوانیم که جنس قاب پشتی آیفون ۲۰۱۹ حس لمس فوق العاده ای خواهد داشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

قاب پشتی آیفون ۲۰۱۹

قاب پشتی آیفون ۲۰۱۹

ما می دانیم که جنس بدنه آیفون ۲۰۱۹ شیشه ای خواهند بود اما به نظر می رسد که اپل می خواهد دوباره با این شیشه ها جادو کند. چرا می گوییم دوباره؟ چون آیفون های شیشه ای مقاوم ترین موبایل های شیشه ای موجود در بازار هستند و این خود یک جادوی ویژه اپلی به شما می رود. الان که فکر می کنم شاید اصلا به همین دلیل است که اپل طراحی آیفون های شیشه ای جدید را به شکلی انجام داده که قاب پشتی در صورت شکستن، فقط توسط خود اپل تعمیر شود.

امروز اما می شنویم که جنس قاب پشتی آیفون ۲۰۱۹ حس لمس فوق العاده ای خواهد داشت و این احتمالا یعنی جنس شیشه که روی قاب پشتی آیفون ۱۱ قرار می گیرد، یک ویژگی خاص خواهد داشت. متاسفانه دقیقا درباره آن صحبت نشده است و باید منتظر ماند و دید که اپل چه جادویی در چنته دارد. شما چه تصوری دارید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *