خانه / دنیای خودرو / جنسیس از کانسپت شاسی بلند جدیدش پرده برداشت
کاکوفایل

جنسیس از کانسپت شاسی بلند جدیدش پرده برداشت

جنسیس از کانسپت شاسی بلند جدیدش پرده برداشت
این لوکس‌ساز کره‌ای با شروع نمایشگاه به وعده‌اش عمل کرد و این تازه متولد خود را در معرض دید عموم قرار داد.
پیش از آغاز روز رسانه‌ای نمایشگاه خودرویی ۲۰۱۷ نیویورک، جنسیس حرکتی جسورانه کرد و و از رونمایی یک شاسی‌بلند در این رویداد خبر داد. این لوکس‌ساز کره‌ای با شروع نمایشگاه به وعده‌اش عمل کرد و این تازه متولد خود را در معرض دید عموم قرار داد.
به گزارش عصر ایران ، در نمایشگاه خودرویی نیویورک، این برند لوکس هیوندایی پرده از یک مدل مفهومی شاسی‌بلند برداشت که شاید اولین شاسی‌بلند با منبع قدرت سوخت سلولی به شمار آید.
این خودرو مدل مفهومی GV80 نام دارد و از سوخت‌های سلولی هیدروژنی و فناوری الکتریکی با سیستم پلاگین در زیر درب موتور بهره می‌برد. جنسیس تاکنون از ارائه اطلاعات در خصوص سرعت یا نحوه رانندگی با این خودرو طفره رفته است.
جنسیس از کانسپت شاسی بلند جدیدش پرده برداشت
جلوپنجره مشبک الماس مانند، چراغ‌های LED افقی وکشیده چهار لامپه در دو ردیف مورب در اطراف نمای جلو، چراغ‌های فیبر اوپتیک لیزری در نمای عقب در کنار چرخ‌های ۲۳ اینچی ۵ پر مشبک حکایت از این موضوع دارند که به این زودی‌ها خبری از نسخه تولیدی این زیبای کره‌ای نخواهد بود. دستگیره الکتریکی درها با قوس زیبا ظاهر شده و صفحه بزرگ و کشیده قوس‌دار ۲۲ اینچی را روی داشبورد شاهد هستیم.این خودرو قصد ورود به بازار را ندارد، اما این برنامه می‌تواند برای رقابت و مقابله با مدل X شاسی‌بلند تسلا تغییر کند.

جنسیس از کانسپت شاسی بلند جدیدش پرده برداشت
درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *