خانه / دنیای خودرو / جدیدترین قیمت دنا و دنا پلاس توسط ایران‌خودرو اعلام شد
کاکوفایل

جدیدترین قیمت دنا و دنا پلاس توسط ایران‌خودرو اعلام شد

شرکت‌های خودروساز ایرانی در تب و تاب افزایش قیمت‌هایی هستند که بعضا به دلیل مشکلات ناشی از نرخ ارز بوده و بعضی دیگر افزایش قیمت‌های عادی موجود در اوایل هر سال است که در خودروسازان معمول است. در جدیدترین اطلاعیه صادر شده توسط ایران‌خودرو جدیدترین قیمت خانواده دنا شامل بر خودروهای دنا، دنا پلاس و دنا پلاس توربو اعلام شد که افزایش قیمت قابل توجهی را داشته‌اند.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه جدید خود قیمت محصولات خانواده دنا را افزایش داد که این افزایش قیمت با توجه به قیمت قبلی ارائه شده توسط این شرکت، بسیار زیاد به نظر می‌رسد.

دناپلاس

دنا معمولی که قبل از این با قیمت ۴۲ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان به مشتریان عرضه میشد در اطلاعیه جدید ۴۶ میلیون و ۹۹۱ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

دنا پلاس نیز در اطلاعیه جدید ۵۳ میلیون و ۲۶۸ هزار تومان قیمت گذاری شده است که نسبت به قیمت قبل خود افزایش ۵ میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

دنا پلاس توربو جدیدترین محصول از خانواده دنا که با قیمت ۵۳ میلیون تومان قبل از این اطلاعیه به مشتریان فروخته میشد، از این به بعد با قیمت ۵۸ میلیون و ۹۰ هزار تومان مورد معامله قرار خواهد گرفت.

گفتنی است که مشتریانی که به صورت پیش فروش اقدام به خرید این خودروها نموده‌اند از صبح امروز می‌بایست مابه‌التفاوت پرداختی خود را با نرخ اعلامی جدید بپردازند.

نوشته جدیدترین قیمت دنا و دنا پلاس توسط ایران‌خودرو اعلام شد اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *