خانه / دنیای خودرو / جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا ۲۰۰۰ (دی ۹۷)
کاکوفایل

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا ۲۰۰۰ (دی ۹۷)

بهمن موتور وانت کارا 2000

در حالیکه بسیاری از شرکت‌های خودروساز این روزها در تدارک اعلام قیمت‌های جدید خود بوده و بعضا نیز با افزایش قیمت‌های بسیار زیاد به دنبال جلب و جذب مشتری بیشتر هستند، گروه بهمن نیز از مشکلات هاوال رهایی پیدا کرده و در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش نقد و اقساط جدید برای یکی از محصولات تجاری خود یعنی وانت کارا ۲۰۰۰ خبر داده است که با شرایط خوبی به مشتریان عرضه می‌شود.

به گزارش چرخان، شرکت بهمن لیزینگ یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی بهمن در اطلاعیه‌ای از شرایط جدید فروش نقد و اقساط وانت کارا ۲۰۰۰ خبر داد که مشتریان می‌توانند با استفاده از طرح ارائه شده و پیش پرداخت اندک اقدام به خرید این خودرو نمایند.

گفتنی است که بهمن لیزینگ از تحویل فوری این خودروی تجاری خبر داده و مشتریان می‌توانند با پیش پرداخت ۳۳ میلیون تومانی اقدام به ثبت سفارش نمایند و از تسهیلات این شرکت برای الباقی مبلغ بهره مند شوند که با اقساط ۲۴ ماهه قابل ارائه بوده و اقساط آن یک میلیون و ۲۱۵ هزار تومان قید شده است.

گفتنی است که در پیش پرداخت اعلامی و همچنین اقساط این خودرو سهم بیمه بدنه نیز در نظر گرفته شده و خودروهای فروش اقساطی بدون بیمه بدنه واگذار نمی‌شوند. تعداد در نظر گرفته شده برای طرح محدود بوده و اولویت با افرادی است که سریعتر اقدام به واریز پیش پرداخت نمایند.

نوشته جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا ۲۰۰۰ (دی ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *