خانه / دنیای خودرو / جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط وانت آریسان دوگانه‌سوز اعلام شد
کاکوفایل

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط وانت آریسان دوگانه‌سوز اعلام شد

خودروسازان پس از گذشت سه ماه و عدم عرضه مناسب خودروهای خود، با افزایش قیمت مصوب شورای رقابت اقدام به عرضه محدود خودروهای خود کرده‌اند که در این بین، ایران‌خودرو از کمترین عرضه و فروش فوری محصولاتش برخوردار است. این شرکت در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش اقساطی وانت آریسان دوگانه‌سوز خبر داد که مشتریان می‌توانند از امروز اقدام به ثبت سفارش کنند.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در بخشنامه‌ای شرایط جدید فروش وانت آریسان دوگانه‌سوز خود را که به تازگی چیزی در حدود ۲ میلیون تومان گران شده است، اعلام نمود. این طرح فروش از امروز قابل ثبت نام بوده و هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود.

قیمت مصوب و جدید وانت آریسان دوگانه‌سوز ۳۱ میلیون و ۷۸۶ هزار تومان بوده که در صورت خرید نقدی، مشتری از تخفیف یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی این شرکت بهره مند می‌شود. موعد تحویل این خودرو ۲۰ روز کاری بوده و مشتری امکان انتخاب کارت طلایی یک ستاره را با تخفیف ویژه خواهد داشت.

در نوع خرید اقساطی نیز مشتری می‌بایست مبلغ ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت به حساب این شرکت واریز نماید. مدت زمان بازپرداخت اقساط ۶ تا ۳۶ ماه بوده که مشتری بنا بر قدرت پرداخت خود، قادر به انتخاب خواهد بود.

نحوه دریافت اقساط نیز به صورت چک‌های ۶ ماهه بوده و سند تا اتمام اقساط در رهن شرکت ایران‌خودرو خواهد بود. موعد تحویل خودرو در مدل فروش اقساطی ۳۰ روزه است.

 

بیشتر بخوانید:

نوشته جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط وانت آریسان دوگانه‌سوز اعلام شد اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *