خانه / دنیای خودرو / جدیدترین شرایط فروش تیبا با موعد تحویل شهریور ۹۸ اعلام شد
کاکوفایل

جدیدترین شرایط فروش تیبا با موعد تحویل شهریور ۹۸ اعلام شد

سایپا خودروهای صفر تیبا

آزادسازی قیمت خودرو در حالی نقل محافل خبری و شبکه‌های اجتماعی شده که خودروسازان نیز فعال شده و گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش جدید محصولاتش خبر داد و حالا گروه سایپا نیز شرایط فروش جدیدی را برای تیبا ارائه کرد که با توجه به پیش فروش‌های قبلی موجود از این شرکت به نظر می‌رسد از استقبال خوبی برخوردار شود.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش جدید تیبا خبر داد که مشتریان می‌توانند از همین حالا ثبت نام خود را انجام داده و شرایط فروش تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. زمان تحویل خودرو نیز طبق اعلام گروه سایپا، شهریور ماه سال آینده اعلام گردیده است.

تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپاپیش پرداخت لازم برای ثبت نام در این طرح فروش ۱۴ میلیون تومان بوده و الباقی مبلغ در زمان تحویل و طبق قیمت روز محاسبه و اخذ خواهد شد که با توجه به شایعات موجود در بازار خودرو و احتمال افزایش قیمت‌های آینده در مورد این خودرو، چیزی در حدود ۳۰ میلیون تومان پرداختی مشتری در سال آینده خواهد بود.

همچنین مشتری در زمان ثبت نام صرفا بر اساس رنگ‌های پیشنهادی قادر به ثبت سفارش خواهد بود و زمان‌بندی تولید و زمان تحویل مبنای رنگ فروخته شده به مشتری خواهد بود. از دیگر شرایط فروش این محصول، محدود بودن امکان ثبت نام برای هر کد ملی بوده و حواله‌های ثبت نامی بدون امکان صلح خواهند بود.

تیباهمچنین گفتنی است که طبق شنیده‌ها به زودی شرایط فروش ویژه‌ای از سوی گروه سایپا اعلام خواهد شد که همانند همتای خود اقدام به تحویل فوری محصولات خواهد نمود. شنیده‌ها حاکی از آن است که این طرح فروش ویژه سایپا منتظر دریافت مجوز افزایش قیمت بوده و به محض دریافت این مجوز، شرایط فروش متفاوتی را به مشتریان عرضه خواهد کرد.

گفتنی است که طبق شنیده‌ها، محصول پراید این شرکت چیزی در حدود ۳۶ تا ۴۰ میلیون تومان قیمت خواهد خورد و تیبا نیز حوالی قیمت ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان خواهد بود.

نوشته جدیدترین شرایط فروش تیبا با موعد تحویل شهریور ۹۸ اعلام شد اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *