خانه / تکنولوژی / جدیدترین رندر گلکسی نوت ۹ منتشر شد
کاکوفایل

جدیدترین رندر گلکسی نوت ۹ منتشر شد

دو روز است که تاریخ معرفی گلکسی نوت ۹ رسما ۱۸ مرداد عنوان شده و S Pen زرد ستاره اولین تیزر رسمی بود. پیش از آن نیز در ترنجی خواندیم که قلم گلکسی نوت ۹ می تواند بسیار جذاب باشد و اینکه اولین تیزر روی آن متمرکز بود می تواند تایید کننده همین صحبت باشد. حالا اما جدیدترین رندر گلکسی نوت ۹ منتشر شده اما هیچ اشاره ای به آن ندارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به گلکسی نوت ۹ داشته باشیم.

به تصویر اصلی مطلب نگاه کنید، این بخش از تصویر نمای جلوی گلکسی نوت ۹ (Galaxy note 9) را نشان می دهد. مشخصا این همان طراحی ای است که ما برای گلکسی نوت ۹ انتظار داریم و متصور هستیم. حتی شاید بتوان گفت در این تصویر حاشیه نمایشگر تقریبا به اندازه گلکسی نوت ۸ به چشم می آید و با چیزی که برای گلکسی نوت ۹ تصور می کنیم، کمی متفاوت باشد.

قاب گلکسی نوت ۹

قاب گلکسی نوت ۹

قاب گلکسی نوت ۹ هم که قبلا لو رفته و جایگاه حسگر اثرانگشت و طراحی دوربین دوگانه را به ما نشان داده بود. دکمه بیکسبی هم زیر دکمه های تنظیم حجم صدا قرار گرفته است. سمت راست قاب اما با اینکه کم دیده می شود اما خبری از دکمه شاتر که قبلا شایعه شده بود و شایعه اش تکذیب شد هم نیست.

به صورت کلی می توان گفت تا کنون دو شایعه هیجان انگیز درباره گلکسی نوت ۹ شنیده ایم که اولی درباره باتری گلکسی نوت ۹ بین ۳۸۵۰ تا ۴۰۰۰ میلی آمپری بود و دومی می گفت که حداقل حافظه گلکسی نوت ۹ برابر ۱۲۸ گیگابایت خواهد بود. باقی موارد را تقریبا از قبل می دانستیم. البته اولین تیزر رسمی گلکسی نوت ۹ احتمال ارایه رنگ زرد را نیز برای گلکسی نوت ۹ قوت بخشید.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید طراحی گلکسی نوت ۹ همین است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *