خانه / تکنولوژی / جدول لیگ ترنجی ۲۰۱۷ و اطلاعات بیشتر
کاکوفایل

جدول لیگ ترنجی ۲۰۱۷ و اطلاعات بیشتر

۱۶ پرچمدار مطرح سال ۲۰۱۷ را انتخاب کردیم و قرار است که در لیگ ترنجی ۲۰۱۷ با هم رقابت کنند، شما رای بدهید و محبوب ترین آن ها مشخص شود. ما امسال تفاوتی در سیستم رای گیری لحاظ کرده ایم که می تواند دید خوبی به شما و ما درباره محبوبیت و برتری دستگاه ها بدهد، در ادامه با ترنجی همراه باشید.

لیگ ترنجی 2017

لیگ ترنجی ۲۰۱۷

خب خب خب! این جدول لیگ ترنجی است. ۱۶ دستگاه و تقابل آن ها در دور مقدماتی. قطعا می توانیم چینش های متفاوت یا انتخاب های متفاوتی داشته باشیم، بله و در آن شکی نیست اما این دید ماست و امیدواریم که بتواند شما را راضی کند.

سیستم رای گیری لیگ ترنجی ۲۰۱۷

اگر ۴ دوره گذشته لیگ ترنجی را دنبال کرده باشید می دانید که ما تمام سعی خود را بر رعایت انصاف در رای گیری داشته ایم. ترنجی اولین وب سایت مبدع رای گیری بخش به بخش برای جمع آوری رای های منصفانه تر در رقابت دو دستگاه بوده است. در این بار و در پنجمین لیگ ترنجی می خواهیم یک دید واضح تر ارایه کنیم، هدف چیست؟ انتخاب محبوب ترین دستگاه! پس ما یک رای گیری ساده بین دو دستگاه خواهیم داشت، دستگاه X یا Y؟ این رای گیری به صورت همزمان و در مدت ۲۴ ساعت در وب سایت ترنجی، اینستاگرام و تلگرام ما انجام خواهد شد و مجموع این آرا مشخص کننده “محبوب ترین” گوشی موبایل از دید کاربران ترنجی خواهد بود. به این معنی که نتیجه لحاظ شده برای رقابت از طریق همین رای گیری است.

برای مشخص شدن دستگاه برتر اما یک رای گیری غیر موثر در نتیجه لیگ را به صورت بخش به بخش خواهیم داشت و در آن شما می توانید برتری های بخش به بخش دو دستگاه را مشخص کنید. بدین صورت می توانید از تعصب در نتیجه رای گیری جلوگیری کنیم و در عین حال آن جو هواداری و محبوبیت دستگاه را حفظ کنیم.

به همین سادگی! لیگ ترنجی هر روز ساعت ۱۸ به صورت همزمان در ۳ فضای ذکر شده یعنی وب سایت ترنجی، اینستاگرام و تلگرام به مدت ۲۴ ساعت فعال خواهد بود. هشتگ اختصاصی #TSL2017 را در شبکه های اجتماعی برای پست های خود می توانید استفاده کنید و تمام پست های ما و دوستان خود را پیرامون این لیگ با این هشتگ می توانید ببینید.

بسیار خوب، نظر شما چیست؟ فردا، ۶ آبان اولین مسابقه لیگ ترنجی ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد. آماده اید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *