خانه / تکنولوژی / جدول فروش هفتگی بازی‌های ویدیویی در انگلستان: دستینی ۲ به حکمرانی ادامه می‌دهد
کاکوفایل

جدول فروش هفتگی بازی‌های ویدیویی در انگلستان: دستینی ۲ به حکمرانی ادامه می‌دهد

برای سومین هفته متوالی بازی جدید شرکت اکتیویژن بلیزارد، دستینی ۲ در صدر جدول فروش هفتگی بازی‌های انگلستان قرار گرفت، با در نظر داشتن هفته‌های گذشته این هفته یازدهمین هفته است که عناوین این ناشر در صدر جدول قرار دارند، عناوینی مانند Destiny 2, Call of Duty: Infinite Warfare, and Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

در انتهای هفته برخی بازی‌های جدید به صدر جدول راه پیدا کردند، بازی‌هایی مانند Project Cars 2 که در رده دوم قرار گرفت و Pokken Tournament DX  که توسط نینتندو منتشر شده  در رده پنجم قرار گرفته است. بازی محبوب GTA V نیز پس از ۲۱۰ هفته پس انتشار همچنان جزو ده بازی برتر از لحاظ فروش قرار دارد و به مکان ششم بسنده کره است.

بازی ویدیویی بزرگ دیگری که در این هفته توسط Capcom منتشر شد یعنی   Marvel Vs. Capcom: Infinite در رده دوازدهم جدول قرار گرفته و به ده بازی برتر راه نیافته است. می‌توانید جدول فروش هفتگی را در ادامه مشاهده کنید اما در نظر داشته باشید که  در این جدول فروش بازی‌های ویدیویی از طریق فروشگاه‎های دیجیتال اعمال نشده است و همچنین نمایانگر تمامی UK نیست.

  1. Destiny 2
  2. Project Cars 2
  3. NBA 2K18
  4. Pro Evolution Soccer 2016
  5. Pokken Tournament DX
  6. Grand Theft Auto V
  7. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  8. Uncharted: The Lost Legacy
  9. Forza Horizon 3
  10. Lego Worlds

نظرات خود را با ترنجی در میان بگذارید.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *