خانه / تکنولوژی / تیکه جدید سامسونگ به اپل و اشاره به کند کردن عمدی سرعت آیفون ۶
کاکوفایل

تیکه جدید سامسونگ به اپل و اشاره به کند کردن عمدی سرعت آیفون ۶

در بازاریابی چندین فاکتور وجود دارد، در حقیقت چندین روش وجود دارد که یکی از آن ها را می توان Viral Marketing یا بازاریابی ویروسی نامید. در این بازاریابی شما محتوایی را تولید می کنید که به صورت ویروسی پخش شود و در آن تلاش برای القای نظر خود دارد. امروز سامسونگ یک تبلیغ کاملا هوشمندانه دار که در آن تیکه جدید سامسونگ به اپل و اشاره به کند کردن عمدی سرعت آیفون ۶ به وضوح دیده می شود! اگر به تصویر اصلی مطلب نگاه می کنید و طرفدار سامسونگ هستید، واقعا دعا کنید سامسونگ روزی موبایلی با بریدگی نمایشگر تولید نکند! بسیار خب، درادامه مطلب با ترنجی همراه باشید تا نگاهی متفاوت به جدیدترین تبلیغات ساسمونگ داشته باشیم.

ابتدا اجازه بدهید ویدیو را ببینیم:

از ابتدای ویدیو کند بودن یک آیفون قدیمی مشخص است که در این بین گلکسی اس ۹ پلاس می درخشد. پس از آن پیامکی را می بینیم که در آن مادر شخصیت اول در پیامکی به او گفته است “آیا آیفون ۶ خودت رو ارتقا دادی؟” لطفا به اموجی لاکپشت آن انتها دقت کنید چون دنیایی حرف در آن است! سپس در هواپیما خانم داستان ما محو کیفیت نمایش گلکسی اس ۹ پلاس می شود. پس از کند بودن های دائمی و ضد آب نبودن “آیفون ۶” وی به مرکز خدمات اپل مراجعه می کند که چرا آیفون من بسیار کند است. در مقابل پاسخ می گیرد که شما می توانید گزینه مدیریت باتری را غیر فعال کنید یا … “ارتقا دهید!”

طعنه سامسونگ به اپل

طعنه سامسونگ به اپل

در نهایت شخصیت اول داستام ما با ارتقا دادن آیفون ۶ به گلکسی اس ۹ پلاس از شر مشکلات خلاص می شود! البته در این بین آن مرد داستان ساز تبلیغات قبلی سامسونگ (مطلب پایین را ببینید) با پسر خود با همان مدل مو دیده می شود! خب ابتدا باید دوباره تکرار کنیم که اگر طرفدار سامسونگ هستید، واقعا دعا کنید سامسونگ روزی موبایلی با بریدگی نمایشگر تولید نکند! اما موضوع اصلی در این تبلیغ، صرفا این طعنه ها نیست، کمی عمیق تر شوید.

آیفون ۶ و ۶ پلاس پرفروش ترین موبایل هوشمند تاریخ هستند. طبق آمار رسمی و تا زمان انتشار آن آمار شاهد فروش ۲۲۰ میلیون آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس بودیم. اگر ۰٫۱ آن جمعیت هم متقاعد به خرید گلکسی اس ۹ شوند سامسونگ یک جهش ویژه در فروش پرچمدارهای ۲۰۱۸ کم فروش خود تجربه خواهد کرد! این تبلیغ توسط تیم سامسونگ امریکا تهیه و تولید شده و باید گفت که آن ها خیلی حساب شده کار می کنند.

نظر شما چیست؟ این تبلیغات را پسندید؟ در پایان با تشکر از کاربران ترنجی که در بخش کامنت ها این ویدیو را به ما یادآور شدند!

 

طعنه جدید سامسونگ به اپل : بزرگ شو و گلکسی بخر !

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *