خانه / تکنولوژی / تیزر ویوو نکس (Vivo NEX) دوربین سلفی بالاجهنده را نشان می دهد
کاکوفایل

تیزر ویوو نکس (Vivo NEX) دوربین سلفی بالاجهنده را نشان می دهد

شایعات متنوعی درباره ویوو نکس (Vivo NEX) شنیده ایم. دستگاهی که قرار است نسخه تجاری ویوو اپکس (Vivo APEX) باشد اما مشخص نیست این تجاری شده چه بهایی خواهد داشت! اگر ویوو اپکس را بخواهیم شاهد باشیم باید دوربین سلفی به صورت بالاجهنده یا همان پاپ آپ در نظر گرفته شود اما شایعات به ما می گویند که ویوو نکس (Vivo NEX) با دروبین سلفی روی لبه پایین دیده شده است. امروز اما تا تیزری رسمی به نظر می رسد ویوو نکس (Vivo NEX) یا دوربین سلفی بالاجهنده ارایه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

تیزر ویوو نکس

تیزر ویوو نکس

تیزر رسمی ویوو برای تاریخ ۲۲ خرداد و با تمرکز بر جام جهانی را در ترنجی دیدیم. این پوستر نیز همین تاریخ را مشخص کرده است ولی اسمی از ویوو اپکس دیده نمی شود. ویوو نکس (Vivo NEX) احتمالا دستگاهی است که در این مراسم رونمایی شود و این از روی پوستر هم مشخص است اما چیزی که ما می خواهیم از این پوستر استخراج کنیم، نام یا تاریخ معرفی نیست چون آن ها را از قبل می دانستیم، موضوع مهم را می توان در وضعیت دوربین سلفی دانست!

شایعات درباره دوربین سلفی ویوو نکس و البته طراحی کلی آن کمی متناقضند، برخی می گویند ویوو نکس همان ویوو اپکس است که به صورت تجاری عرضه می شود اما سوال اینجاست که اگر دقیقا همان است چه نیازی به تغییر نام وجود دارد؟ مشخصا تفاوت هایی وجود دارد، مثلا چیزی که من احتمال زیادی به حذف شدن آن می دهم، حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر بسیار بزرگ ویوو اپکس است!

با این تیزر جدید اما ویوو می خواهد تایید کند دوربین سلفی ویوو نکس به صورت بالا جهنده (پاپ آپ) ارایه خواهد شد. نظر شما چیست؟ کدام یک انتخاب بهتری است؟ دوربین سلفی روی لبه پایین یا دوربین سلفی پاپ آپ؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *