خانه / تکنولوژی / تیزر ویدیویی هوآوی پی ۲۰ مبتنی برای قابلیت فیلم برداری حرکت آهسته لو رفت
کاکوفایل

تیزر ویدیویی هوآوی پی ۲۰ مبتنی برای قابلیت فیلم برداری حرکت آهسته لو رفت

امسال یعنی سال ۲۰۱۸ قطعا سال دوربین های موبایل است و این به آن معنی نیست که فقط عکاسی پیشرفت دارد بلکه فیلم برداری هم بهتر خواهد شد. فیلم برداری حرکت آهسته یکی از بحث هایی است که در اکثر پرچمدارهای فعلی برجسته شده و هوآوی هم دوست ندارد که پرچمدار ۲۰۱۸ این شرکت از آن بی بهره باشد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به تیزر لو رفته هوآوی پی ۲۰ مبتنی برای قابلیت فیلم برداری حرکت آهسته داشته باشیم.

همانطور که در تیزر کوتاه بالا (که لو رفته است!) می بینید، شخصی در حال انجام حرکات آکروباتیک است که ناگهان حرکت وی آهسته می شود. اینکه ما بخواهیم متوجه شویم این ویدیو چند مرتبه کند شده تا بدانیم با چند فریم بر ثانیه ضبط شده است باید نیوتون بوده یا با قوانینش رابطه دوستانه داشته باشیم که متاسفانه هیچ کدام در دسترس نیست! پس فعلا سعی می کنیم تا شایعه بعدی یا معرفی رسمی هفت روز آینده هوآوی صبر کنیم و اطلاعات رسمی را ببینیم.

در حال حاضر می توان حدس زد که چون هوآوی میت ۱۰ با چیپست کایرین ۹۷۰ می تواند فیلم برداری FHD را به نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه انجام دهد، شاید هوآوی پی ۲۰ نیز همینطور باشد. تا کنون با احتمال بالایی می دانیم که هوآوی پی ۲۰ پرو با دوربین ۳ گانه که توانایی ۳ برابر زوم اپتیکال (لنز ۸۰ میلی متری) و یک دوربین ۴۰ مگاپیکسلی عرضه خواهد شد!

به نظر می رسد هوآوی می خواهد هوآوی پی ۲۰ در بخش دوربین پشرفت قابل توجهی را ارایه کند، نظر شما چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *