خانه / تکنولوژی / تیزر لو رفته گلکسی اس ۹ درباره دوربین
کاکوفایل

تیزر لو رفته گلکسی اس ۹ درباره دوربین

چند دقیقه ای پیش بود که سه تیزر ویدیویی رسمی برای گلکسی اس ۹ منتشر شد و کاملا متمرکز بر دوربین بودند. مشخصا دوربین گلکسی اس ۹ قرار است یکی از مهم ترین موارد موجود در این دستگاه باشد و فاکتور اساسی فروش آن است. این بار یک تیزر لو رفته از گلکسی اس ۹ درباره دوربین را از اکانت توییتر @MMDDJ_ برای شما آماده کرده ایم که دیدن آن خالی از لطف نیست. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

کیفیت این تیزر بسیار پایین است و دلیل آن احتمالا این باشد که به صورت رسمی هنوز منتشر نشده است. این ویدیو با تغییر دیافراگم چشم و دوربین آغاز می شود و با قطعیت می توان گفت که دوربین گلکسی اس ۹ با دیافراگم متغیر عرضه خواهد شد.

پس از آن می بینیم که تمرکز بر روی عکاسی در شرایط نوری چالش برانگیز است، جایی که دوربین گلکسی اس ۹ احتمالا همانند نسل های قبلی خود بسیار خوش خواهد درخشید. البته این ویدیو کوتاه فقط متمرکز بر راهنمایی درباره دیافراگم متغیر دوربین نبوده و اشاره مشخصی به ۳D Emoji نیز دارد. همانطور که در تصویر زیر می بینید عنوان می شود که اموجی ها دوباره تصور شده اند.

قابلیت 3D Emoji گلکسی اس 9

قابلیت ۳D Emoji گلکسی اس ۹

تب و تاب لو رفتن ها بالاست و در ادامه نیز مطالبی با همین مضامین در دست انتشار است، با ترنجی همراه باشید و پیش از آن به ما بگویید که این اطلاعات چقدر برای شما اهمیت دارد؟ چقدر روی دوربین موبایل خود متمرکز هستید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *