خانه / تکنولوژی / تیزر رسمی نوکیا برای مراسم ۳۰ مرداد، معرفی مورد انتظارترین موبایل نوکیا
کاکوفایل

تیزر رسمی نوکیا برای مراسم ۳۰ مرداد، معرفی مورد انتظارترین موبایل نوکیا

امروز توییتر رسمی نوکیا در توییتی مراسم ۲۱ آگوست معادل با ۳۰ مرداد را رسما تایید می کند و می گوید که معرفی مورد انتظارترین موبایل نوکیا در آن رونمایی خواهد شد. فکر می کنید این توصیف برای چه موبایلی باشد؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

شش ماه پیش بود که شایعه ای انقلابی درباره دوربین نوکیا ۱۰ و دارا بودن ۵ لنز احتمالا چرخان منتشر شد و پس از آن دوربین پنج تایی نوکیا ۱۰ جدی تر شد چون تیزر رسمی زایس برای محصول انقلابی در زمینه دوربین موبایل را دیدیم. همچنین در شایعه ای دیگر خواندیم که نوکیا ۹ با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر عرضه خواهد شد.

خب قطعا تا کنون متوجه شده ای که مورد انتظارترین موبایل نوکیا برای ما نوکیا ۹ با دوربین چرخان دارای ۵ لنز است اما کاملا بعید است که این دستگاه به این سادگی رونمایی شود و تنها ۳ روز پی شاز معرفی آن شاهد ارایه دعوتنامه ای بی سر و صدا و بدون اشاره به ویژگی اصلی آن باشیم.

نتیجه چیست؟ این که مراسم ۳۰ مرداد نوکیا احتمالا به ارایه نسخه جهانی خانواده نوکیا ایکس (Nokia X) بپردازد، دستگاه هایی که در چین معرفی شده اند و درحال حاضر به فروش می رسند اما در بازار جهانی خیر! شاید نوکیا فکر می کند واقعا جهانیان خیلی منتظر موبایل های دارای بریدگی نمایشگر کلیشه ای و بدون نوآوری خاص آن ها هستند!

قبلا در ترنجی برای شما نوشته بودیم که Nokia Xn ها با نام Nokia n.1 Plus که n شماره مدل است، در بازار جهانی رونمایی خواهند شد. به نظر می رسد که HMD نه به دنبال نوآوری ویژه بلکه صرفا به فکر فروش و کسب درآمد از برند نوکیا است!

شما چطور فکر می کنید؟ مراسم ۳۰ مرداد نوکیا برای کدام دستگاه است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *