خانه / تکنولوژی / تیزر جدید شیائومی به حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر اشاره دارد؟
کاکوفایل

تیزر جدید شیائومی به حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر اشاره دارد؟

تا پیش از پایان اردیبهشت فکر می کردیم که پرچمدار ۲۰۱۸ شیائومی باید می ۷ (Mi 7) باشد اما نه چندان با تعجب در ترنجی خواندیم که شیائومی می ۸ (Xiaomi Mi 8) به جای شیائومی می ۷ به مناسبت هشتیمن سالگرد فعالیت این شرکت عرضه می شود. پس از آن حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر شیائومی می ۸ (Xiaomi Mi 8) در ویدئویی لو رفت و پریروز بود که رسما تایید شد شیائومی می ۸ (Xiaomi Mi 8) رسما ۱۰ خرداد رونمایی خواهد شد. حالا در حالی که ۶ روز تا معرفی رسمی شیائومی می ۸ فرصت باقی مانده است، این شرکت یک تیزر جدید منتشر کرده که می توان گفت در آن به حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر اشاره دارد. در ادامه با ترنجی باشید تا نگاهی به این تیزر داشته باشیم.

تیزر رسمی شیائومی می 8

تیزر رسمی شیائومی می ۸

هر چه با بخش ترجمه از روی تصویر گوگل ترنسلیت کلنجار رفتیم هیچ داده قابل فهمی از نوشته روی پوستر ارایه نکرد اما به صورت کلی درباره باز شدن قفل دستگاه صحبت می کند. خب درست در دایره عدد ۶ هم شاهد یک طرح دایره ای با نورهای درخشان هستیم که به صورت مستقیم می تواند به حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر اشاره کند. شما هم حتما مثل ما می دانید که حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر روی پنل های OLED ارایه می شود و برای شناسایی اثرانگشت شما نوری از زیر نمایشگر منتشر می شود. این دقیقا شبیه به همان چیزی که در این تصویر می بینیم.

همچنین پیش از این شایعه استفاده سیستم تشخیص چهره ۳ بعدی شبیه به فیس آی دی (Face ID) آیفون X برای شیائومی می ۸ را نیز شنیده بودیم که به دلیل لو رفتن پنل جلویی آن بود. بریدگی بالای نمایشگر در این پنل کشیده تر از دیگر نمونه های اندرویدی و تقریبا به اندازه آیفون X است که شامل روزنه هایی بیشتر از آن چیزی که برای دوربین سلفی است می شود. البته برخی احتمال استفاده از دوربین سلفی دوگانه را هم می دهند!

به هر حال این شایعاتی است که وجود دارد. شما چطور فکر می کنید؟ شیائومی می ۸ (Xiaomi Mi 8) چطور دستگاهی خواهد بود.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *