خانه / تکنولوژی / توییچ فیلتر شد
کاکوفایل

توییچ فیلتر شد

اگر اهل بازی باشید و علاقه به بازی کردن جلوی دیگران یا دوستان خود داشته باشید شاید با سرویس استریم آنلاین بازی توییچ (Twitch) آشنایی داشته باشید. در حقیقت توییچ پلتفرم استریم ویدئو می‌باشد که متعلق به آمازون است و در ژوئن ۲۰۱۱ معرفی شد که بیشتر گیمرها از آن استقبال کرده اند و حالا حتی یوتیوب گیم (بخش مربوط به استریم بازی یوتیوب) هم نتوانسته است شبیه به آن عمل کند. همچنین زمزمه هایی از برخی یوتیوبرهای معروف برای کوچ به توییچ وجود داشت. حالا به نظر می رسد که توییچ فیلتر شده است و دسترسی کاربران از داخل کشور به آن ممکن نیست. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به این موضوع داشته باشیم.

فضای توییچ

فضای توییچ

اگر هیچ دیدی نسبت به توییچ نداشته باشید،‌ تصویر بالا به شما کمک می کند تا بتوانید بهتر این سرویس را تصور کنید. گیمر می تواند تصویر بازی خود و یک تصویر از خود استریم کند و کاربران علاقه مند آن را ببینند و درباره آن به صورت آنلاین نظر بدهند. به دلایل نامشخص توییچ فیلتر شده است.

نمونه مشابه داخلی توییچ را می توان آپارات دانست که تلاش می کند خود را به عنوان فضایی برای استریم آنلاین بازی ها جا بیاندازد اما آیا فیلتر شدن توییچ می تواند به این موضوع ارتباط داشته باشد تا جامعه گیمرهای ایران از توییچ به آپارات مهاجرت کنند؟ البته شاید به این موضوع هیچ ارتباطی نداشته باشد اما چه دلیل دیگری می تواند وجود داشته باشد که یک سرویس استریم آنلاین بازی فیلتر شود؟

شما چطور فکر می کنید؟ از توییچ (Twitch) استفاده می کردید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *