خانه / تکنولوژی / توییت سامسونگ هند از یک آیفون منتشر شده است
کاکوفایل

توییت سامسونگ هند از یک آیفون منتشر شده است

یک هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم توییت های سامسونگ عربستان و نیجریه برای تبلیغات نمایشگر گلکسی نوت ۹ از یک آیفون ارسال شده اند و این سوتی بازاریابی اصلا جالب نیست اما به نظر می رسد این سوتی ها پایانی ندارد و امروز توییت سامسونگ هند از یک آیفون منتشر شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

توییت توییتر سامسونگ از آیفون

توییت توییتر سامسونگ از آیفون

همانطور که در تصویر بالا می بینید، حساب توییتر سامسونگ هند برای تبلیغ دوربین فوق عریض دوربین چهارگانه گلکسی A9 2018 یک توییت ارسال کرده که با آیفون منتشر شده است!

هر چند در حال حاضر این توییت پس از مشخص شدن این واقعیت که با آیفون منتشر شده، پاک شد اما این خدشه بزرگی به آبروی سامسونگ وارد می کند. به هر صورت این اولین مرتبه ای نیست که چنین اتفاقی رخ می دهد و پس از سامسونگ نیجریه و سامسونگ عربستان که شاید انتظار زیادی از آن ها نمی رفت، این بار سامسونگ هند چنین خطایی داشته است.

اما این اتفاق به چه معناست؟ اولین معنی که از آن برداشت می شود این است که حتی کارمند خود سامسونگ از آیفون استفاده می کند! درست است که زندگی شخصی هر فرد به خودش مربوط است اما تا زمانی که در محدوده زندگی شخصی خودش باشد، مثلا تا زمانی که توییت های اکانت شخصی خود را با آیفون منتشر کند نه اینکه توییت اکانت رسمی برند رقیب را! به نظر می رسد سامسونگ برای این موضوع باید تدبیر مشخصی بیاندیشد و مانند اکثر برندها، استفاده از دستگاه دیگری به جز دستگاه برند این شرکت را ممنوع کند.

نظر شما درباره این اتفاقات و سوتی های بازاریابی سامسونگ چیست؟

 

 

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *