خانه / دنیای خودرو / تویوتا پریوس ۲۰۱۹ در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس رونمایی می‌شود
کاکوفایل

تویوتا پریوس ۲۰۱۹ در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس رونمایی می‌شود

چندین ماه دیگر نمایشگاه بین‌المللی لس‌آنجلس درب‌هایش را بر روی بازدیدکنندگان باز می‌کند. از این رو شرکت‌های خودروسازی خبرهای جدیدی برای انتشار محصولات تازه خود منتشر می‌کنند. به تازگی نیز تویوتا تیزر جدیدی از تویوتا پریوس ۲۰۱۹ را منتشر کرده است.

قرار است این خودرو در ۲۸ نوامبر با سیستم تمام چرخ محور در ایالات متحده آمریکا رونمایی می‌شود. البته هنوز این خبر تایید نشده است ولی این کمپانی اشاره کرده که احتمال دارد برای این خودرو نسخه هیبریدی را نیز در نظر بگیرد.

خبر استفاده از سیستم توزیع انتقال نیرو به تمام چرخ‌ها زیاد عجیب و غریب برای این کمپانی ژاپنی نیست و حتی احتمال دارد نسخه برقی چهار چرخ آن هم رونمایی شود. برای نسخه هیبریدی پیشرانه برقی برای قدرت بخشیدن به تویوتا پریوس ۲۰۱۹ در محور عقب چرخ‌ها پیشرانه برقی را نصب خواهد کرد.

سیستم انتقال نیرو به تمام چرخ‌ها برای بازار ژاپن در نظر گرفته شده و با قیمت حدودی ۱۷۰۶ دلار به فروش خواهد رسید. با این وجود نسخه پلاگین هیبریدی سوخت کمتری (۲٫۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر) را نسبت به نسخه استاندارد (۲٫۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر) با توجه به ویژگیهای منتشر شده می‌سوزاند. با نگاه به این تیزرهای منتشر شده نمی‌توانیم اعلام کنیم که این مدل فیس‌لیفتی طراحی کاملا جدیدی خواهد داشت.

تویوتا پریوس ۲۰۱۹ می‌تواند سپر جلوی زیبا به همراه چراغ‌های بازبینی شده داشته باشد. از عقب خودرو نیز می‌توان اعلام کرد که سپر صندوق عقب جدید هست و طراحی چراغ‌های عقبی دوباره طراحی شده است ولی در این تیزرها ایده‌ای برای ویژگی‌های این خودرو منتشر نشده است. بنابراین برای خبرهای بیشتر از تویوتا پریوس ۲۰۱۹ همراه چرخان باشید.

نوشته تویوتا پریوس ۲۰۱۹ در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس رونمایی می‌شود اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *