خانه / دنیای خودرو / تویوتا پریوس هیبریدی با قیمت و شرایط فروش جدید عرضه می‌شود!
کاکوفایل

تویوتا پریوس هیبریدی با قیمت و شرایط فروش جدید عرضه می‌شود!

به گزارش چرخان، طبق اطلاعیه شرکت ایرتویا نماینده رسمی محصولات شرکت تویوتا در ایران، قیمت جدید تویوتا پریوس محصول هیبریدی این شرکت در ایران طبق تغییرات اعمال شده در تعرفه واردات خودروهای خارجی و همچنین افزایش نرخ ارز در کشور، اعلام شد.

در اطلاعیه صادرشده توسط ایرتویا قیمت تویوتا پریوس در سه تیپ مختلف اعلام شده است که به ترتیب: تیپ c این خودرو با قیمت ۱۹۹ میلیون تومان، تیپ۲ این خودرو با قیمت ۲۰۲ میلیون تومان و تیپ۳ با قیمت ۲۰۸ میلیون تومان است.

ایرتویا در این طرح، شرایط فروش را به صورت اقساطی اعلام نموده است که مشتری می‌تواند طبق نیاز خود تا ۱۸ ماه اقساط پرداخت نماید. بهره تسهیلات ارائه شده در این طرح از ۱۲ تا ۲۱ درصد تعیین شده است و خودرو طی ۲۵ روز کاری به مشتری تحویل می‌شود.

شرایط فروش اقساطی تویوتا پریوس

حداقل پیش پرداخت مورد نیاز برای خرید این خودروی هیبریدی تویوتا ۱۰۱میلیون تومان بوده و حداکثر نقدینگی لازم ۱۴۸ میلیون تومان خواهد بود. قیمت اعلام شده در این طرح فروش به صورت نهایی بوده و هزینه‌های جانبی شماره‌گذاری و مالیات در قیمت اعلام شده لحاظ شده است.

لازم به ذکراست قبل از این افزایش قیمت، این خودرو از قیمت ۱۵۰ تا ۱۷۵ میلیون تومان قابل خرید بوده که نسبت به سایر خوردوهای خارجی افزایش قیمت اندکی را شامل شده است.

نوشته تویوتا پریوس هیبریدی با قیمت و شرایط فروش جدید عرضه می‌شود! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *