خانه / تکنولوژی / توسعه دهندگان اپل چهارمین نسخه‌ی بتای iOS 11.1 و WatchOS 4.1 را دریافت کردند
کاکوفایل

توسعه دهندگان اپل چهارمین نسخه‌ی بتای iOS 11.1 و WatchOS 4.1 را دریافت کردند

کمپانی اپل امروز چهارمین نسخه‌ی بتای iOS 11.1 و WatchOS 4.1 را برای توسعه دهندگان iOS منتشر کرد و نسخه‌ی بتای عمومی نیز احتمالا به زودی در دسترس کاربران iOS قرار خواهد گرفت. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

در چهارمین نسخه‌ی بتای iOS 11.1 قابلیت سوئیچ برنامه‌های چندرسانه‌ای به صورت ۳D Touch که در نسخه‌های بتای قبلی حذف شده بود دوباره فعال گردیده است. همچنین این بروزرسانی شامل صدها ایموجی جدید از Unicode همراه با رفع باگ‌های موجود در iOS 11.0.3 و همچنین بهبود عملکرد دستگاه‌های آیفون می‌باشد. شماره‌ی ساخت چهارمین نسخه‌ی بتای iOS 11.1 برای توسعه دهندگان این کمپانی ۱۵B92 و شماره ساخت چهارمین نسخه‌ی بتای WatchOS 4.1 برای توسعه دهندگان ۱۵R846 می‌باشد.

در بروزرسانی اخیر، برنامه‌ی Apple Music دارای قابلیت ساعت شماری و همراه با امکان پخش شبکه‌های رادیویی از جمله Beats1 و over LTE می‌باشد. اگر شما نیز یکی از توسعه دهندگان این کمپانی هستید می توانید با مراجعه به مسیر:

Settings > General > Software Update

سیستم عامل خود را بروزرسانی نمایید. آخرین نسخه‌ی بتای iOS 11.1 تنها چهار روز پس از انتشار سومین نسخه‌ی بتا ارائه شده است و باید تا تاریخ ۳ نوامبر سال جاری، همزمان با عرضه‌ی آیفون X به طور رسمی برای تمامی دستگاه‌های این کمپانی منتشر گردد.

 

به نظر شما آیا در این نسخه از سیستم عامل iOS مسئله‌ی میزان مصرف بالای باتری برطرف خواهد شد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *