خانه / تکنولوژی / تنوع حافظه رم خانواده گلکسی اس ۱۰ از ۴ تا ۱۲ گیگابایت خواهد بود
کاکوفایل

تنوع حافظه رم خانواده گلکسی اس ۱۰ از ۴ تا ۱۲ گیگابایت خواهد بود

شایعات خانواده گلکسی اس ۱۰ خیلی قطره به قطره ارایه می شود و احتمالا با نزدیک تر شدن به تاریخ معرفی آن حتی بیشتر از این هم شود. البته که این بیشتر از شایعه، بیشتر شبیه به یک حرکت مدیریت شده است، حرکتی که این روزها همه برندها آن را فراگرفته اند. پس از آن که در ترنجی درباره مکانیسم دوربین خانواده گلکسی اس ۱۰ خواندیم، حالا می شنویم که تنوع حافظه رم خانواده گلکسی اس ۱۰ از ۴ تا ۱۲ گیگابایت و تنوع حافظه داخلی از ۱۲۸ گیگابایت تا ۱ ترابایت خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

تنوع حافظه رم و حافظه داخلی خانواده گلکسی اس ۱۰

تنوع حافظه رم و حافظه داخلی خانواده گلکسی اس ۱۰

دو توییت بالا از یکی از اعضای XDA-Developers که رابطه نزدیکی با منابع سامسونگی دارد، تنوع حافظه رم و حافظه داخلی خانواده گلکسی اس ۱۰ را شاهد هستیم که خیلی به صورت خلاصه، مفید و مختصر ارایه شده است.

همینطور که شاهد هستید تنوع حافظه رم خانواده گلکسی اس ۱۰ از ۴ تا ۱۲ گیگابایت و تنوع حافظه داخلی از ۱۲۸ گیگابایت تا ۱ ترابایت خواهد بود. این مشخصات حتی برای موبایل منعطف سامسونگ نیز حداقل حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی را نشان می دهد. به نظر من این اشتباه است، چون موبایل منعطف به خوبی خود گران قیمت هست، حال اینکه نسخه پایه آن را ۵۱۲ گیگابایت در نظر بگیرید به بیش از پیش گران شدن آن کمک می کند و حداقل یک مدت ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایتی باید داشته باشد.

به صورت کلی همانطور که شاهد هستید، ارزان ترین عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ یعنی گلکسی اس ۱۰ لایت فقط یک انتخاب ۴-۱۲۸ گیگابایتی دارد که دقیقا مانند گلکسی اس ۹ است. بالاترین مشخصات حافظه داخلی و حافظه رم در خانواده گلکسی اس ۱۰ نیز به گلکسی اس ۱۰ ۵G می رسد که یک ماه پیش درباره آن خوانده بودیم ۱۲ گیگابایت حافظه رم و ۱ ترابایت حافظه داخلی برای گلکسی اس ۱۰ ۵G محتمل است.

نظر شما درباره تنوع حافظه داخلی و حافظه رم خانواده گلکسی اس ۱۰ چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *