خانه / تکنولوژی / تنها گوشی انعطاف‌پذیر واقعی دنیا در نمایشگاه CES 2019 به فروش می‌رسد!
کاکوفایل

تنها گوشی انعطاف‌پذیر واقعی دنیا در نمایشگاه CES 2019 به فروش می‌رسد!

Dq1dJXLVsAAOHGq تنها گوشی انعطاف‌پذیر واقعی دنیا در نمایشگاه CES 2019 به فروش می‌رسد!

با وجود تبلیغات و هیاهوی بسیار و انتظارات از غول‌های پر ادعای دنیای گوشی‌های هوشمند تا به امروز تنها از یک گوشی انعطاف‌پذیر واقعی رونمایی شده و آن هم گوشی Royole FlexPai است.

royole_flxpai تنها گوشی انعطاف‌پذیر واقعی دنیا در نمایشگاه CES 2019 به فروش می‌رسد!

این شرکت برای جلو افتادن در این رقابت نفس‌گیر دو ترفند جالب را بکار گرفت: اول اینکه گوشی به سمت خارج تا می‌شود و نه داخل، دوم اینکه زاویه خمش لولا بسیار عریض طراحی شده، به همین دلیل صفحه نمایش دوام بیشتری داشته و مهندسی آن آسان‌تر است. البته از سوی دیگر نیز با توجه به لولای بزرگی که مورد استفاده قرار گرفته این هندست بسیار ضخیم و سنگین است. این گوشی در ماه اکتبر ۲۰۱۸ رونمایی شد و اکنون شرکت Royole آن را به همراه خود به نمایشگاه CES 2019 آورده است.

اگر لولای بزرگش که سبب شده در جیب جا نشود و برچسب قیمت حیرت‌انگیز ۱۲۰۰ دلاری‌اش نبود شاید می‌توانست مشتریان زیادی را به سمت خود بکشد. اندازه صفحه نمایش آن در حالت تبلتی ۷٫۸ اینچ، نسبت نمایش ۴:۳ و وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۴۴۰ پیکسل است. به علاوه امکان تاشدن تا زاویه‌ای برابر با ۱۸۰ درجه را دارد. هنگامی که تا می‌شود سه نمایشگر ( اولیه، ثانویه و لبه) آن در دسترس است. مشخصات هر یک از سه نمایشگر به تفکیک، به شرح زیر است:

  • نمایشگر اولیه: نسبت نمایشی ۱۶:۹ با وضوح تصویر ۸۱۰ در ۱۴۴۰ پیکسل
  • نمایشگر ثانویه: نسبت نمایشی ۱۸:۹ با وضوح تصویر ۷۲۰ در ۱۴۴۰ پیکسل
  • نمایشگر لبه: نسبت نمایشی ۲۱:۶ با وضوح تصویر ۳۹۰ در ۱۴۴۰ پیکسل

fl-royalflexpai تنها گوشی انعطاف‌پذیر واقعی دنیا در نمایشگاه CES 2019 به فروش می‌رسد!  royole-flexpai-9264 تنها گوشی انعطاف‌پذیر واقعی دنیا در نمایشگاه CES 2019 به فروش می‌رسد!  royole-flexpai-celular-plegable تنها گوشی انعطاف‌پذیر واقعی دنیا در نمایشگاه CES 2019 به فروش می‌رسد!

از دیگر قابلیت‌های این هندست انعطاف‌پذیر می‌توان به کار و بازی مداوم بدون هیچ وقفه‌ای اشاره کرد، در نمایشگر لبه نیز تمام اعلان‌ها و تماس‌های ورودی، ایمیل‌ها و پیام‌ها به نمایش در می‌آیند. FlexPai از سیستم عامل Water نیز بهره می‌برد که مشاهده بصری و تنظیمات مربوط به ساختار منعطف و نمایشگر‌ها در حالات مختلف را به خوبی مدیریت می‌نماید.

دو دوربین با کیفیت‌های ۲۰ و ۱۶ مگاپیکسل نیز در آن تعبیه شده که به واسطه منعطف بودن گوشی، امکان گرفتن تصویر از زوایای منحصر به فردی وجود دارد. ضمنا در زمان تا بودن گوشی، کاربر می‌تواند اعلان‌ها و پیام‌ها را در هر طرفی از گوشی مشاهده کند و محدودیتی در استفاده از سمت چپ یا راست گوشی وجود ندارد. گوشی Royole FlexPai هم اکنون در نمایشگاه CES 2019 برای فروش عرضه می‌شود و بازدید کنندگان می‌توانند آن را بخرند! شما در مورد این دستگاه چه فکری می‌کنید آیا ارزش خریدن دارد؟

نوشته تنها گوشی انعطاف‌پذیر واقعی دنیا در نمایشگاه CES 2019 به فروش می‌رسد! اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *