خانه / تکنولوژی / تمام رندرهای گلکسی اس ۱۰ که تا کنون دیده ایم اشتباه هستند
کاکوفایل

تمام رندرهای گلکسی اس ۱۰ که تا کنون دیده ایم اشتباه هستند

ما رندرهای زیادی از گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) دیده ایم. عموما رندرهایی که در این فاصله زمانی از معرفی رسمی و از منابع کمتر شناخته شده ارایه می شود، اعتبار بالایی ندارد ولی به صورت کلی می تواند یک دید ساده به ما بدهند. حال به نظر می رسد تمام آن چه که به عنوان رندر گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) تا کنون دیده ام اشتباه است! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

رندر گلکسی اس ۱۰

رندر گلکسی اس ۱۰

همانطور که در توییت یکی از منابع نزدیک به سامسونگ می بینید، عنوان می شود که هیچ کدام از رندرهای گلکسی اس ۱۰ که تا کنون دیده این به درستی این دستگاه را نشان نمی دهند و طراحی اصلی را به دقت ارایه نکرده اند. در حقیقت تمام رندرهایی که تا کنون دیده ایم اشتباهند.

من فکر می کنم اگر درباره نمای جلو گلکسی اس ۱۰ صحبت می کند، بیشتر منظورش جایگاه سوراخ نمایشگر Infinity O است که برای دوربین سلفی در نظر گرفته شده است. در حقیقت موضوع ویژه دیگری برای نمای جلو دستگاه باقی نمی ماند همانطور که اگر نمایشگر خاموش باشد شاید با گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۹ هم تفاوت ویژه ای دیده نشود.

درباره نمای پشت هم هنوز قطعیتی وجود ندارد و مشخص نیست که دوربین سه گانه گلکسی اس ۱۰ ایکس (Galaxy S10X) چه طراحی ارایه می کند. تصور شما چیست؟ فکر می کنید رندرهای گلکسی اس ۱۰ که تا کنون منتشر شده اند چه تفاوتی با دستگاه اصلی داشته باشند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *