خانه / تکنولوژی / تماشا کنید: دو ویدیو نگاه نزدیک به اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت
کاکوفایل

تماشا کنید: دو ویدیو نگاه نزدیک به اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت

مطالب زیادی درباره اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت در ترنجی خواندیم. این دو دستگاه را می توان به صورت کلی تلاش مناسبی از سوی سونی موبایل برای سال ۲۰۱۸ دانست. تا کنون چندین ویدیو رسمی از اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت دیدیم، وقت آن است که نگاهی نزدیک داشته باشیم به این دو دستگاه! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تا دو ویدیو نگاه نزدیک به اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت را ببینیم.

نگاه نزدیک به اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت توسط TheVerge

نگاه نزدیک به اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت توسط سونی

به صورت کلی نظر منتقدین (ویدیو اول) را می توان مساعد در طراحی اکسپریا ایکس زد ۲ اما نامساعد در رقابت با دیگر رقبای موجود در بازار دانست. سونی به ترند نمایشگر کم حاشیه با نسبت تصویر ۱۸:۹ رسیده است اما هنوز دوربین دوگانه آن ها آماده نیست. هر چند سونی در انتهای کنفرانس خود اعلام کرده که به زودی سیستم دوربین دوگانه آن ها آماده بهره برداری خواهد شد اما مهم این است که این سیستم در اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت حضور ندارد.

به صورت کلی می توان گفت سونی در اکسپریا ایکس زد ۲ و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت مهم ترین ویژگی که ارایه کرده تغییر در طراحی و نگاهی نو به پرچمدار خود است که مدت زیادی ظاهری تکراری داشته اما برخی در همین بخش به ضخامت و وزن این دو دستگاه ایرادی وارد می کنند.

نظر شما چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *