خانه / تکنولوژی / تلویزیون ۸K OLED ال جی با صدای یکپارچه با نمایشگر رسما معرفی شد | CES2019
کاکوفایل

تلویزیون ۸K OLED ال جی با صدای یکپارچه با نمایشگر رسما معرفی شد | CES2019

می دانستیم که ال جی می خواهد در نمایشگاه CES 2019 پنل نمایشگر با صدای یکپارچه با نمایشگر را ارایه کند. ال جی تلویزیون های جدید معرفی کرده است که در بین آن ها تلویزیون ۸K OLED ال جی با صدای یکپارچه با نمایشگر می تواند خیلی جذاب باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

تلویزیون جذاب ما یعنی تلویزیون ۸K OLED ال جی با صدای یکپارچه با نمایشگر هنوز به تصویر کشیده نشده است اما چیزی که می دانیم صدای ۳٫۲٫۲ کاناله دالبی اتموس ارایه می کند و شما را از خریدن بلندگوی جداگانه بی نیاز می کند. هنوز درباره این تلویزیون اطلاعات زیادی نداریم کلیت آن همین است خواندید.

چیزی که به عنوان تصویر اصلی مطلب و تصویر بعدی می بینید، تلویزیون ۶۵ اینچی ۸K OLED و یک تلویزیون ۶۵ اینچی ۴K OLED است. پنل ۴K OLED ال جی سریع ترین پاسخ دهی به تصویر را داشته باشد که فقط ۳.۵ ثانیه است. این تلویزیون برای بازی و تماشای فوتبال یا به صورت کلی صحنه های پرتحرک واقعا جذاب است.

تلویزیون ال جی

تلویزیون ال جی

پنل های نمایشگر دیگری نیز از سونی ال جی در CES 2019 معرفی شده است که ما فعلا تصویری از آن نداریم. یک پنل OLED شفاف ۱۲.۳ اینچی، پنل OLED پلاستیکی برای اطلاعات مرکزی، نمایشگر ۲۷ اینچی ۴K که با پورت USB C، یک نمایشگر ۲۷ اینچی ۴K از نوع پنل پشتی اکسید (Oxide backplane) و حاشیه نمایشگر فقط ۲.۷ میلی متری در تمام لبه ها و در نهایت یک نمایشگر ۴K به اندازه ۱۳.۳ اینچی کم مصرف ۲.۸ واتی ایده آل برای استفاده در لپتاپ هاست.

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد ال جی در بخش تولید نمایشگر دست‌آوردهای خوبی را به CES 2019 آورده است.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *