خانه / تکنولوژی / تقلب در تبلیغات سامسونگ برزیل برای نمونه عکس های گلکسی A8 2018
کاکوفایل

تقلب در تبلیغات سامسونگ برزیل برای نمونه عکس های گلکسی A8 2018

اولین مرتبه ای که من به یاد دارم، سوتی مشترک نوکیا و مایکروسافت بود که در ویدیو تبلیغاتی فیلم برداری لومیا ۱۰۲۰ (اگر اشتباه نکنم) از یک دوربین حرفه ای به جای این دستگاه استفاده کرده بودند که به جای این دستگاه جا زده شده بود! پس از آن گویا هوآوی برای پرچمدار چند سال پیش خود یعنی Huawei P9 چنین سوتی داده که عکس را با Canon 5D Mark III و لنز ۷۰-۲۰۰ گرفته بودند اما به جای این دستگاه جا زدند! حالا نوبت به سامسونگ برزیل است! سوژه امشب، تقلب در تبلیغات سامسونگ برزیل برای نمونه عکس های گلکسی A8 2018 است. با ترنجی همراه باشید.

همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، سامسونگ برزیل تصویری با بوکه عمیق را در توییتر خود منتشر کرده و آن را منتسب به عکاسی پرتره دوربین دوگانه سلفی گلکسی A8 2018 دانسته است. شبیه به این موضوع یک بار  دیگر هم رخ داده است! حقیقت این است که این تصاویر با دوربین حرفه ای و در سال ۲۰۱۵ گرفته شده که گویا سامسونگ برزیل یا از دانش کم یا با آگاهی و جهت فریب دادن کاربر آن ها را از Getty Images به قیمت ۴۹۹ دلار برای هر کدام خریده است!

در پاسخ به این رسوایی، آن ها خیلی ساده گفته اند که ما اکثر عکسایی که منتشر می کنیم مربوط به موبایل های خودمان است اما برخی از این ها گرایش مخاطبان ما را ارایه می کنند! یک ماست مالی ضعیف و زشت!

گویا زین پس باید پیش از اعتماد به داده های رسمی شرکت های مختلف درباره کیفیت و کارایی دستگاه های آنها، کاملا با عینک بدبینانه وارد شویم! نظر شما چیست؟ قطعا این یک کار نکوهیده است که از چنین شرکتی بعید است، حتی نمایندگی یک کشور در حال توسعه آن مانند برزیل.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *