خانه / تکنولوژی / تغییر نمایش آنلاین بودن کاربر در اینستاگرام و شباهت آن به تلگرام های غیر رسمی
کاکوفایل

تغییر نمایش آنلاین بودن کاربر در اینستاگرام و شباهت آن به تلگرام های غیر رسمی

حدودا ۶ ماه پیش بود که قابلیت دیدن آنلاین بودن کاربران اینستاگرام در دایرکت معرفی شد. هر چند این قابلیت با نیت خیر ارایه شد و برای ارتباط گیری بهتر در هنگامی که کاربر آنلاین است بود اما خب خیلی از کاربران دوست ندارند وقتی در سرویسی فعال هستند، بقیه هم آن را بدانند. حالا شاهد تغییر نمایش آنلاین بودن کاربر در اینستاگرام هستیم که شباهت آن به تلگرام های غیر رسمی غیر قابل انکار است. در ادامه با ترنجی همراه باشید در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

نمایش جدید آنلاین بودن کاربر در اینستاگرام

نمایش جدید آنلاین بودن کاربر در اینستاگرام

به تصویر بالا نگاه کنید، وقتی وارد دایرکت اینستاگرام یا همان بخش پیام مستقیم (خصوصی) می شوید، تا پیش از این در حالت قبلی فقط به شما می گفت که کاربر هم اکنون فعلا هست یا نه و البته اینکه چقدر پیش فعال بوده است. این موضوع به وسیله نوشته ای زیر نام کاربر مشخص می شد. حالا این موضوع خیلی توی چشم تر و مشخص تر شده است. همانطور که در تصویر بالا می بینید، وقتی در لیست دایرکت های خود هستید، با یک چراغ سبز، آنلاین بودن کاربر در اینستاگرام نمایش داده می شود! این دقیقا شبیه به حالتی است که مثلا Plus Messenger (یکی از کلاینت های غیر رسمی تلگرام) ارایه می نماید.

با یک چراغ سبز، آنلاین بودن کاربر در اینستاگرام نمایش داده می شود!

به صورت کلی هر چند اینستاگرام در حساب کاربری خود عنوان می کند: “DMing (پیام دایرکت دادن!) و پیام دادم به کاربرانی که آن ها را دوست دارید زمانی که بدانید آنلاین هستند و آن را می بینند، سرگرمی بیشتری ارایه می کند.” اما خب شخصا علاقه زیادی به این ویژگی ندارم، همچنان که ممکن است شما آن را دوست داشته باشید!

آنها ادعا می کنند که برای کاهش استفاده از اینستاگرام چنین قابلیت هایی را ارایه می کند اما در حقیقت این ویژگی ها درگیری کاربران را بیشتر می کند! شما چطور فکر می کنید؟ این ویژگی در اینستاگرام نسخه ۵۵ برای ترنجی قابل دیدن بود. اگر جز کاربران تست کننده نسخه آزمایشی (Beta Tester) در گوگل پلی هستید، می توانید با به روز کردن اینستاگرام خود یا دانلود اینستاگرام نسخه ۵۵ از ApkMirror این ویژگی را داشته باشید.

دانلود اینستاگرام نسخه ۵۵ از APKmirror

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *