خانه / تکنولوژی / تصویر زمینه گلکسی اس ۹ را دانلود کنید!
کاکوفایل

تصویر زمینه گلکسی اس ۹ را دانلود کنید!

چهار هفته دیگر گلکسی اس ۹ رونمایی شده و احتمالا صبح دوشنبه آن هفته شاهد طوفان اخبار پیرامون آن باشیم. پس از شایعات زیاد و لو رفتن های مکرر حالا شیر آب ایوان بلاس از حالت افشای قطره ای به حالت غرقابی تغییر کرده و مرتبط مواردی را لو می دهد! در همین راستا در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تصویر زمینه گلکسی اس ۹ را دانلود کنیم!

تصویر زمینه گلکسی اس 9

تصویر زمینه گلکسی اس ۹

دانلود تصویر زمینه گلکسی اس ۹ با کیفیت بالا (۱۶۲۶ × ۲۹۶۰)، لینک مستقیم

گلکسی اس ۹ را در کنار گلکسی اس ۹ پلاس دیدیم و به طبع تصویر زمینه دستگاه نیز در آن مشخص بود. یکی از موارد دوست داشتنی درباره موبایل های جدید تصویر زمینه جدید آن هاست که حال و هوای تازه ای به کاربران می دهد و دوست دارند حداقل با تصویر زمینه دستگاه جدید به روز باشند. خب باید بگوییم اگر می خواهید تصویر زمینه گلکسی اس ۹ را دانلود کنید این پست برای شماست!

اگر بخواهیم به صورت کلی نگاهی به تصویر زمینه داشته باشیم و با تاریخچه تصاویر زمینه سری گلکسی اس (Galaxy S9) مقایسه کنیم حتما شما هم به یاد تصویر زمینه گلکسی اس ۵ افتاده اید! به هر صورت امیدواریم که این شباهت فقط در تصویر زمینه باشد و سامسونگ با گلکسی اس ۹ خاطره تلخ گلکسی اس ۵ را تکرار نکند!

نظر شما چیست؟ اهل دانلود تصویر زمینه های جدید هستید؟ اگر اینستاگرام دارید یک تصویر از صفحه هوم خود بگیرید و صفحه اینستاگرام ترنجی را روی آن تگ کنید تا ما هم آن را ببینیم!

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *