خانه / تکنولوژی / تصویری از قاب پشتی لنوو زد ۵ (Lenovo Z5) منتشر شد، رنگ گرادیانتی تایید می شود
کاکوفایل

تصویری از قاب پشتی لنوو زد ۵ (Lenovo Z5) منتشر شد، رنگ گرادیانتی تایید می شود

لنوو زد ۵ (Lenovo Z5) را می توان “پُرتیزرترین” دستگاه این شرکت دانست که نشان از تلاش آن ها برای برجسته کردن این دستگاه دارد اما لزوما نمی توان گفت با این حجم از تیزرها، لزوما شاهد یک دستگاه فوق جذاب از لنوو خواهیم بود! امروز در تیزر رسمی دیگر شاهد نشان دادن بخشی از طراحی قاب پشتی لنوو زد ۵ هستیم که به ما درباره جنس و رنگ آن اطلاعاتی را ارایه می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این تیزر جدید لنوو زد ۵ را ببینیم.

لنوو زد 5

لنوو زد ۵

مشخصا قاب پشتی لنوو زد ۵ هم در جهت ترند طراحی این روزهای موبایل های هوشمند، شیشه ای است و این موضوع در تیزر رسمی آن ها تایید می شود. پس از رنگ های خاص سامسونگ که از گلکسی اس ۶ به این سو آغاز شد حالا چینی ها در حال توسعه حالت های مختلف آن هستند. برای مثال هوآوی پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو را با رنگ گرادیانت طور رونمایی کرد و پس از آن شاهد چنین رونمایی در زیر برند آنر آن ها هم بودیم. امروز اما رنگ گرادیانت که از بنفش آغاز و احتمالا به آبی (مشابه به نمونه هوآوی) می رسد را در لنوو زد ۵ می بینیم.

هر چند قاب پشتی شیشه ای ناخودآگاه این سوال را در ذهن ما به وجود می آورد که آیا پشتیبانی از شارژ بی سیم وجود دارد یا خیر اما هنوز پاسخی برای این سوال درباره لنوو زد ۵ (Lenovo Z5) وجود ندارد. شما چطور فکر می کنید؟ این طراحی برای دستگاه دردانه (!) لنوو می تواند انتخاب خوبی باشد؟ شما چقدر به خرید رنگ خاص آن هم گرادیانت طور، علاقه نشان می دهدی؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *