خانه / تکنولوژی / تصویری از دوربین سه گانه گلکسی A7 2018 آبی لو رفت
کاکوفایل

تصویری از دوربین سه گانه گلکسی A7 2018 آبی لو رفت

چند ساعت پیش بود که رندر گلکسی A7 2018 با دوربین سه گانه و حسگر اثرانگشت روی لبه منتشر شد. حالا یک تصویر واقعی از دوربین سه گانه گلکسی A7 2018 آبی لو رفته که البته موارد دیگری را هم مشخص می کند، به خصوص یک تناقض با رندر قبلی درباره حسگر اثرانگشت روی لبه کناری دستگاه! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گلکسی A7 2018

گلکسی A7 2018

این تصویری است که از گلکسی A7 2018 لو رفته است. مسلما آخرین چیزی که فکر می کنیم از موبایل های سامسونگ حذف خواهد شد، جک ۳٫۵ میلی متری صدا است که این جا هم روی لبه پایین مشخص است. بالاتر می آییم و به لبه سمت چپ (از همین زاویه پشت) نگاه می کنیم. اینجا به نظر نمی رسد حسگر اثرانگشت روی لبه دستگاه وجود داشته باشد چون فقط یک دکمه اما نه به برجستگی دکمه های تنظیم حجم صدا دیده می شود. هر چند این ممکن است حسگر اثرانگشت باشد اما فعلا کمی متفاوت با آن چیزی که در رندر چند ساعت پیش دیدیم.

به دوربین سه گانه می رسیم. شخصا به صورت قطع مطمئنم که این یک دوربین سه گانه کاملا مفید نیست اما برای یادآوری می توان گفت که دوربین سه گانه هوآوی پی ۲۰ پرو هم یک دوربین کاملا مفید نیست. اجازه بدهید تعریف خود را از “دوربین اضافی مفید” شفاف تر بیان کنیم، دوربینی که به شما اپتیک متفاوت بدهد! در هوآوی پی ۲۰ پرو دوربین دوم تک رنگ است. در خیلی از پایین رده و حتی میان رده های بازار که عنوان دوربین دوگانه دارند، دوربین دوم کاملا نمایشی برای افکت بوکه به کار می رود که گوگل نشان داد به آن نیازی نیست، در حقیقت اصلا نیازی نیست!

تصوری که ما از دوربین سه گانه گلکسی A7 2018 داریم این است که قطعا یک دوربین آن از همین خانواده دوربین هاست و به نظر می رسد همان دوربین بالایی کوچک باشد! به نظر می رسد سامسونگ دوست دارد در رده میانه و پایین به سبک چینی ها با آن ها رقابت کند!

به هر حال، این گلکسی A7 2018 است و البته شایعاتی به ما می گوید که اولین موبایل سامسونگ با چیپست اسنپدراگون ۷۱۰ و دوربین چهارگانه که جدیدا شایعه شده، گلکسی A9 Pro 2018 خواهد بود. این دو دستگاه احتمالا در کنفرانس ۱۹ مهرماه سامسونگ این دستگاه های “پردوربین” (!) را معرفی کند.

نظر شما چیست؟ به تعدد دوربین اعتقاد دارید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *