خانه / تکنولوژی / تصاویر واقعی دیگری از هواوی جی ۱۰ منتشر شد
کاکوفایل

تصاویر واقعی دیگری از هواوی جی ۱۰ منتشر شد

هواوی جی ۱۰ چند روزی است که به صورت پشت سر هم تصاویر و اطلاعات آن درحال درز کردن می‌باشد و ظاهرا هواوی در روز رونمایی این گوشی( ۲۲ سپتامبر) تنها می‌خواهد این گوشی را معرفی کند و تمامی اطلاعات آن قبل از روز رونمایی فاش خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

امروز نیز مثل همیشه تصاویری از این گوشی منتشر شده است با این تفاوت که اینبار تصاویر بسیار واضح هستند. همانطور که می‌دانید چند روز پیش این گوشی تاییدیه خود را از تنا دریافت کرد و هواوی یک قدم به روز رونمایی این گوشی نزدیک تر شد. اینطور که گفته شده است اسم این گوشی در بازارهای چین “Maimang 6” خواهد بود و در عرضه جهانی این گوشی با اسم “G10” شناخته خواهد شد.


باید درمورد تصویر منتشر شده امروز نظری بدهیم و آن این است که واقعا طبق تصاویر کیفیت ساخت این گوشی عالی خواهد بود. طراحی زیبا و حاشیه‌های جلوی صفحه نمایش کم هستند. با توجه به اینکه این یک گوشی میان‌رده هست و از همچین حاشیه کمی برخودار هست واقعا باید کار هواوی رو ستود. گرچه کمپانی‌های دیگری مثل الجی نیز حاشیه‌های کم را به گوشی‌های میان‌رده خود آورده است. اینطور که در تصاویر به نظر می‌رسد هواوی برای ساخت این گوشی از فلز استفاده کرده و ظاهری لوکس را به گوشی نیز افزوده است. چینش دوربین دوگانه این گوشی همانند گوشی هواوی میت ۹ است. البته به احتمال زیاد هواوی این طراحی را در گوشی پرچمدار خود که ماه بعد عرضه می‌شود نیز استفاده کند و از هم اکنون درحال تست ظاهر آن برای سلایق مردم می‌باشد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *