خانه / دنیای خودرو / تصاویر جاسوسی جدیدی از بی‌ام‌و سری ۱ مدل ۲۰۱۹ منتشر شد
کاکوفایل

تصاویر جاسوسی جدیدی از بی‌ام‌و سری ۱ مدل ۲۰۱۹ منتشر شد

به تازگی تصاویر جاسوسی جدیدی از بی‌ام‌و سری ۱ مدل ۲۰۱۹ در مرحله آزمایشی منتشر شده است. نسل جدید F40 از سری ۱ بی‌ام‌و تیپ هاچبک یکی از اولین خودروهای تولیدی با سیستم توزیع نیرو به محور چرخ‌های عقب هست که بر روی پلتفرم FAAR آلمانی بی‌ام‌و قرار گرفته است.

این ورژن به روزرسانی شده طراحی معماری UKL رایج در بازار را دارد. این طراحی جدید باعث شده که خودروی بی‌ام‌و سری ۱ وزن کمتری داشته باشد و به همین علت تصمیم بر به کار بردن پیشرانه‌های الکتریکی نیز وجود دارد.

با وجود اینکه توزیع نیروی محور بر چرخ‌های جلو می‌تواند فضای بیشتری برای مسافران و وسایلشان بدست آورد ولی این طراحی جدید باعث شده که مسافران و وسایلشان  فضای مناسبی در خودروی بی‌ام‌و سری ۱  مدل ۲۰۱۹ داشته باشند.

با وجود اینکه توزیع نیروی محور بر چرخ‌های جلو می‌تواند فضای بیشتری برای مسافران و وسایلشان بدست آورد ولی این طراحی جدید باعث شده که مسافران و وسایلشان  فضای مناسبی در خودروی بی‌ام‌و سری ۱  مدل ۲۰۱۹ داشته باشند. سری ۱ بی‌ام‌و ریسکی در طراحی انجام نداده ولی علاقه‌مندان به این سری معتقدند که این خودروی جدید به دلیل داشتن پیشرانه تازه ابعاد کمی بزرگتر دارد.

پیشرانه‌های در نظر گرفته شده برای این خودروی لوکس اسپرت شامل سه و چهار سیلندری در دو دسته بنزینی و دیزلی با گنجایش ۱٫۵ تا ۲٫۰ لیتر هستند. باید انتظار دیدن دو نسخه هیبریدی از این خودرو را در آینده نزدیک داشته باشیم. کارشناسان تخمین زدند که نسخه پلاگین هیبریدی حداقل می‌تواند با استفاده از پیشرانه برقی با یک بار شارژ کامل ۵۰ کیلومتر را طی کند.

گزارش‌ها حاکی از مدل‌ها و نسخه‌های پیشرفته‌تر با سیستم توزیع نیرو بر تمام چرخ‌ها وجود دارد که شامل دو هاچبک جدید M130i xDrive و M140i xDrive هست. اولین نسخه مجهز به پیشرانه چهار سیلندر توربوشارژ ۲٫۰ لیتری با قدرت خروجی ۳۰۰ اسب بخار است که در بازار رقبایی مانند آئودی S3 و مرسدس AMG A35 دارد. همچنین بی‌ام‌و M140i xDrive با قدرت ۴۰۰ اسب بخاری می‌تواند رقبایی مانند مرسدس AMG A45 و آئودی S3 دارد. البته احتمال دارد بی‌ام‌و از برچسب M Performance برای دو یا چندین نسخه از این مدل را به کار ببندد.

داخل کابین این خودرو از بهترین کیفیت و تکنولوژی‌های به روز به کار برده شده؛ برای مثال بی‌ام‌و برای سری ۱ مدل ۲۰۱۹ از سیستم نرم‌افزاری ۷٫۰ به همراه سیستم کمکی هوش مصنوعی استفاده شده است. به احتمال زیاد خودرو بی‌ام‌و جدید سری ۱ مدل ۲۰۱۹ اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی در نمایشگاه خودرو ژنو رونمایی می‌شود.

نوشته تصاویر جاسوسی جدیدی از بی‌ام‌و سری ۱ مدل ۲۰۱۹ منتشر شد اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *