خانه / دنیای خودرو / تصاویری از رندر پژو ۱۰۰۸ با نشان شیر منتشر شد!
کاکوفایل

تصاویری از رندر پژو ۱۰۰۸ با نشان شیر منتشر شد!

هنوز خودروهای شاسی‌بلند و کراس‌اوورها در بازار کشورهای مختلف از پرفروش‌ترین تیپ‌ها به شمار می‌روند و با توجه به آمار و گزارش‌های منتشر شده تا چندین سال آینده نیز این خودروها از تیپ‌های سدان، واگنی و هاچبک فروش‌ بیشتری خواهند داشت. از این رو بسیاری از خودروسازان به دنبال ساخت مدل‌های مختلف کراس‌اوور و شاسی‌بلند هستند تا فروش خود را بیشتر کنند. به تازگی نیز تصاویری از کراس‌اوور پژو ۱۰۰۸ در وب‌سایت‌های مختلف منتشر شده که حاکی از محصول جدید از این کارخانه فرانسوی در آینده خواهیم بود.

در حال حاضر کارخانه فرانسوی پژو شاسی‌بلند ۷ نفره خانوادگی ۵۰۰۸، شاسی‌بلند با ابعاد کوچک‌تر ۳۰۰۸ و کراس‌اوور ۲۰۰۸ را در خط‌های تولیدی‌اش دارد ولی به نظر داشتن این چند مدل نمی‌تواند پژو را قانع کند. از این رو مهندسان پژو به دنبال سلیقه‌های دیگر هستند و کراس‌اوور جمع و جور نقلی پژو ۱۰۰۸ را می‌خواهند به بازار عرضه کنند.

رندرهای منتشر شده پژو ۱۰۰۸ در واقع نشان از خودروی جدید هستند که شباهت بسیار زیادی به کراس‌اوور پژو ۲۰۰۸ دارد. البته هنوز این کارخانه فرانسوی درباره تولید کراس‌اوور جدید حرفی نزده است ولی از تصاویر جاسوسی که قبلا منتشر شده؛ می‌توان گفت احتمال تولید این خودرو وجود دارد.

در سال ۲۰۱۰ پژو کانسپت HR1 را به دنیا معرفی کرد که به عنوان فونداسیون سگمنت کراس‌اوورها به شمار می‌رفت. به علاوه احتمال دارد این مدل جدید بر پایه پلتفرم EMP1 با کمک مهندسان پژو، سیتروئن و دانگ‌فنگ ساخته شود و از این کراس‌اوور حداقب ۲۰ مدل جدید طراحی و تولید شود. اگر طراحی و توسعه این کراس‌اوور هزینه چندانی برندارد به احتمال زیاد فروش پژو را چندین برابر خواهد کرد.

در حال حاضر گروه صنعتی PSA برندهای اوپل و واکسهال را در دست دارد و این بدین معناست که درب بازارهای آلمان و انگلیس برای پژو فراهم هست و این خودروساز فرانسوی با تغییر لوگوی پژو و گذاشتن برندهای در اختیار می‌تواند به این بازارها و حتی به بازار چین از طریق برندهای سیتروئن و DS نفوذ پیدا کند.

نوشته تصاویری از رندر پژو ۱۰۰۸ با نشان شیر منتشر شد! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *