خانه / تکنولوژی / تست مقاومت گوگل پیکسل ۲ ایکس ال (Pixel 2 XL)
کاکوفایل

تست مقاومت گوگل پیکسل ۲ ایکس ال (Pixel 2 XL)

پیکسل ۲ های گوگل حاشیه زیاد خبری داشتند که بیشتر بار منفی داشتند. یک ماه پیش تست مقاومت گوگل پیکسل ۲ (Google Pixel 2) را با هم در ترنجی دیدیم که البته خیلی خوب نبود، حالا می خواهیم بدانیم آیا نسخه بزرگتر آن می تواند عملکرد بهتری داشته باشد؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست مقاومت گوگل پیکسل ۲ ایکس ال (Pixel 2 XL) را با هم ببینیم.

پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال همانند سال قبل در پیکسل های نسل اول و بر خلاف دو سال قبل در نکسوس ۶P و نکسوس ۵X در جنس بدنه تفاوتی ندارند. همچنین سخت افزار و دوربین نیز یکسان است و بیشترین تفاوت را در اندازه نمایشگر و حاشیه کمتر آن که البته ایرادهای بیشتری دارد، دید. موضوع مورد بحث ما در این مطلب پیرامون طراحی و کیفیت ساخت است که انتظار می رود برای هر دو دستگاه نتیجه ای یکسان داشته باشد.

پیکسل ۲ ایکس ال (Pixel 2 XL) در زمینه مقاومت در برابر خراشیدگی شیشه نمایشگر و بدنه همانند برادر کوچکتر خود عمل می کند. بدنه آلومینیومی همانند الجی جی ۵ همچنان با پوششی پلاستیکی محافظت می شود و این پوشش در برابر خراشیدگی ضعیف است. این باعث می شود اگر موبایل خود را کنار کلید یا مواردی اینچینی قرار بدهید، ظاهری نامطلوب حاصل شود. جالب اینکه دکمه قفل در این دستگاه فلزی است اما روی آن روکش پلاستیکی قرار دارد حال آنکه در رنگ آبی پیکسل ۲ شاهد حضور یک دکمه کاملا پلاستیکی بودیم.

در بحث مقاومت در برابر شعله نمایشگر OLED ساخت الجی آن ۵ ثانیه کمتر از نمایشگر OLED ساخت سامسونگ در برادر کوچکترش دوام می آورد، یعنی ۱۰ ثانیه برای سفید شدن و بازنگشتن پیکسل ها کفایت می کند. و در نهایت در بخش تست خم شدن پیکسل ۲ ایکس ال می توان گفت که این دستگاه نقطه ضعف برادر کوچکتر خود را در قیمت سینی سیم کارت ندارد و خم نمی شود.

نظر شما درباره تست مقاومت پیکسل ۲ ایکس ال چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *