خانه / تکنولوژی / تست مقاومت گوگل پیکسل ۳ ایکس ال، شیشه مات پشتی خراشیده می شود؟
کاکوفایل

تست مقاومت گوگل پیکسل ۳ ایکس ال، شیشه مات پشتی خراشیده می شود؟

صبح شنبه شما بخیر و با آرزوی هفته ای بسیار خوب به سراغ تست مقاومت پیکسل ۳ ایکس ال می رویم! پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال با طراحی ظاهری پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال ارایه شده اند اما یک تفاوت اساسی با آن ها دارند و آن جنس بدنه است. پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال با قاب پشتی تمام شیشه ای ارایه شده اند که بخش زیادی از آن مات است و زیبایی ویژه ای به دستگاه بخشیده است اما این زیبایی بدون هزینه است؟ برای گرفتن پاسخ این پرسش در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست مقاومت گوگل پیکسل ۳ ایکس ال را با هم ببینیم.

 

همانطور که در تست مقاومت پیکسل ۳ ایکس ال می بینید، مقاومت شیشه محافظ نمایشگر مانند همه پرچمدارهای این روزهاست اما شیشه مات قاب پشتی پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال به راحتی و به عبارت بهتر، خیلی به راحتی قابل خراشیده شدن است، حتی با سکه و کلید! این اصلا خبر خوبی برای کاربرانی که موبایل را بدون قاب استفاده می کنند نیست و در همین حال کاربرانی که با همیشه موبایل را با قاب استفاده می کنند در این لحظه پوکر فیس طور به صحبت ما نگاه می کنند!

جنس فلز پیکسل ۳ ایکس ال کمی عجیب بوده و این به دلیل پوششی که روی آن قرار دارد، است. در تست شعله و نمایشگر پس از سفید شدن پیکسل های نمایشگر OLED آن، نمایشگر خود را بازیابی می کند و این نکته قابل توجهی است.

پیکسل ۳ ایکس ال در مقابل هم شدن مقاومت خوبی دارد و وقتی تحت فشار قرار می گیرد مقدار کمی می شود اما به حالت اولیه خود باز می گردد.

به صورت کلی اگر مراقب قاب شیشه ای مات پشت پیکسل ۳ ایکس ال باشید، به نظر مشکل خاصی وجود نخواهد داشت. نظر شما درباره مقاومت پیکسل ۳ ایکس ال چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *