خانه / تکنولوژی / تست مقاومت آیپد پرو ۲۰۱۸
کاکوفایل

تست مقاومت آیپد پرو ۲۰۱۸

آپید پرو ۲۰۱۸ (iPad Pro 2018) جدیدترین و قدرتمندترین تبلت موجود در بازار است. قدرتمند از نظر پردازش و چیپست اپل A12X اما نظر کیفیت بدنه آیا این تبلت ۵.۹ میلی متری قدرت خوبی در کیفیت بدنه هم دارد؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا بینیم تست مقاومت آیپد پرو ۲۰۱۸ می تواند چقدر ما را شگفت زده کند؟ البته خب، تصویر اصلی مطلب خود گویاست!

همانطور که گفتیم آپید پرو ۲۰۱۸ ضخمات ۵.۹ میلی متری دارد و با این ابعاد ۱۱ یا ۱۲.۹ اینچی اولین نگرانی که به ذهن ما راه باز می کند، شکننده بودنش است. ابتدا اجازه بدهید درباره تست خراشیدگی صحبت و کنیم و البته پیش از آن اینکه، قلم Apple Penicl 2 کاملا شکننده است.

بدنه آلومینیومی آیپد پرو ۲۰۱۸ در برابر خراشیدگی رفتار عادی یک آلومینیوم را نشان می دهد. شیشه محافظ نمایشگر نیز در سطح موبایل های اپل مقاوم است. لبه سمت راست آیپد پرو ۲۰۱۸ بخش پلاستیکی دارد برای انتقال شارژ از آیپد به قلم در نظر گرفته شده است. متقارن با آن یک سوراخ برای میکروفون آن سمت قرار دارد. به این صورت دو نقطه ضعف در بدنه وجود دارد.

با اولین فشار شاهد خرد شدن آیپد پرو ۲۰۱۸ هستیم. مشخصا انتظار زیادی از مقاومت آیپد پرو ۲۰۱۸ آن هم در برابر فشار خم شدن نداشتیم اما شاید بهتر بود تست کمی ریزبینانه تر می بود و در برابر فشارهایی که شاید در کوله یا کیف به آن وارد شود، نگاهی می شد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این تست مقاومت آیپد پرو ۲۰۱۸ برای اپل تلنگری است یا به آن اهمیت نمی دهد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *