خانه / تکنولوژی / تست سرعت گلکسی اس ۹+ با گلکسی نوت ۸، آیا ارتقا نیاز است؟
کاکوفایل

تست سرعت گلکسی اس ۹+ با گلکسی نوت ۸، آیا ارتقا نیاز است؟

کاربرانی وجود دارند که اگر آخرین پرچمدار را نخرند گویی چیزی کم دارند! همیشه سعی می کنند روی لبه فناوری های موجود در بازار راه بروند و گاهی دقت نمی کنند که این هزینه آیا واقعا ارزشش را دارد؟ سامسونگ پرچمدار سال ۲۰۱۸ خود یعنی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹+ را رسما معرفی کرده و حالا وقت آن است که با گلکسی نوت ۸ مقایسه شود تا ببینیم آیا کاربری که گلکسی نوت ۸ دارد باید گوشی خود را به گلکسی اس ۹+ ارتقا دهد یا خیر؟ پاسخ این سوال را با دیدن تست سرعت گلکسی اس ۹+ با گلکسی نوت ۸ می توان تا حدود زیادی داد، در ادامه با ترنجی همراه باشید.

برای شروع باید بگوییم که گلکسی نوت ۸ موجود در این ویدیو نسخه اسنپدراگون ۸۳۵ است که با آپدیت اندروید ۸ در این تست مقابل گلکسی اس ۹+ با اگزینوس ۹۸۱۰ قرار گرفته که به صورت پیشفرض با اندروید ۸ عرضه شده است. هر دو دستگاه ۶ گیگابایت حافظه رم دارند و انداره نمایشگر آن ها تنها ۰٫۱ اینچ با یکدیگر متفاوت است.

پیش از این که درباره تست سرعت گلکسی اس ۹+ با گلکسی نوت ۸ صحبت کنیم بد نیست ذهن شما را معطوف به این موضوع کنیم که اگر کاربری گلکسی نوت ۸ می خرد یا به هر حال هر دستگاهی را از این خانواده، نیازهای ویژه ای از جمله قلم آن دستگاه دارد. اگر شما می دانید که دقیقا به چه دلیل گلکسی نوت ۸ خریده اید پس مسلما گلکسی اس ۹+ گزینه ارتقا شما نخواهد بود اما اگر به دلیل ویژگی های خاص گلکسی نوت ۸ آن را نخریده اید و کاربری هستید که علاقه به تعویض مدام موبایل خود دارید، باز هم به شما توصیه می کنم بازه به روزرسانی موبایل های خود را حداقل روی یک سال تنظیم کرده و اگر کاربر عادی هستید که موبایل در خدمت آن هاست (نه آن ها در خدمت موبایل !) همان بازه ۲ ساله بهترین انتخاب برای ارتقا موبایل است.

بسیار خوب، همانطور که در تست سرعت گلکسی اس ۹+ در مقابل گلکسی نوت ۸ دیدیم، گلکسی اس ۹+ در روشن شدن سریع تر بود، برنامه ها را تقریبا پایاپای گلکسی اس ۹+ باز می کرد و بازی ها نیز به جز آسفالت ۸ و subway surfers همین عملکرد را داشت.

در مدیریت رم عملکرد بهتر گلکسی اس ۹+ را شاهدیم که با توجه به حافظه رم برابر تنها می توان مشکل را چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ دانست! نظر شما چیست؟ اگر گلکسی نوت ۸ داشته باشید آن را به گلکسی اس ۹+ ارتقا می دهید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *