خانه / تکنولوژی / تست سرعت وان پلاس ۶T با آیفون Xs مکس
کاکوفایل

تست سرعت وان پلاس ۶T با آیفون Xs مکس

وان پلاس ۶T می تواند یکی از سریع ترین پرچمدارهای بازار باشد اما نه لزوما لوکس ترین و کامل ترین آن ها. این تست، تست سرعت است پس دست وان پلاس ۶T باید پر باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست سرعت وان پلاس ۶T با آیفون Xs مکس را با هم ببینیم.

آیفون Xs مکس بزرگترین آیفون اپل است که می تواند برای خیلی ها مورد توجه باشد، به خصوص با پرچمدارهای بین ۶.۲ تا ۶.۵ اینچی اندرویدی مقایسه می شود که این روزها همه جا پراکنده شده اند! به همین صورت تست سرعت وان پلاس ۶T با آیفون Xs مکس می تواند جذاب باشد.

تست سرعت Phonebuff را هم ما می شناسیم، حداقل شما خوره ترها که پایه ترنجی هستید حتما می شناسید. مدتی هست که این تست سرعت معنادارتر از باز کردن برنامه و بازی ها در کنار هم شده است. درون برنامه باید کاری انجام شود. مثلا اگر ورد یا اکسل باز می شود باید یک فایل جان دار درون آن اجرا شود، اگر برنامه دوربین باز می شود، عکسی گرفته شود، ویرایش شود و مثال های دیگر.

موبایل های اندرویدی این روزها نرم افزارها و حتی برخی بازی ها را سریع تر از آیفون ها اجرا می کنند اما آیا درون نرم افزار هم سریع ترند؟ این تست به ما نشان می دهد که اینطور نیست. وان پلاس ۶T شاید دستگاه سریعی باشد اما نه درون نرم افزارها. هر چند این را هم از یاد نبرید که این کاربردها لزوما کاربردهای روزمره همه کاربران نیست یا اینکه شما هیچ وقت این همه بازی و برنامه با هم باز نمی کنید ولی این به صورت کلی به شما کمک می کند که دید صحیح ترین از توان دستگاه ها بدست آورید.

نظر شما چیست؟ آیفون Xs مکس ۱۱۰۰ دلاری یا وان پلاس ۶T با قیمت ۵۲۹ دلاری؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *