خانه / تکنولوژی / تست سرعت اکسپریا ایکس زد ۲ با گلکسی اس ۹ نسخه اگزینوس ۹۸۱۰
کاکوفایل

تست سرعت اکسپریا ایکس زد ۲ با گلکسی اس ۹ نسخه اگزینوس ۹۸۱۰

حدودا دو هفته قبل در ترنجی تست سرعت اکسپریا ایکس زد ۲ با گلکسی اس ۹+ را با هم دیدیم. در این تست سرعت با توجه به معیارهایی که داشتید می توانستید یکی از دو دستگاه را برترین بدانید و به صورت کلی تفاوت خیلی زیادی از نظر سرعت بین آن ها نبود، به هر حال هر دو دستگاه از یک چیپست بهره می بردند. حالا در یک تست سرعت دیگر اکسپریا ایکس زد ۲ این بار با گلکسی اس ۹ نسخه اگزینوس ۹۸۱۰ مقایسه می شود تا ببینیم تفاوت به چه شکل است! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

پیش از اینکه ویدیو را تماشا کنید، باید بگویم متاسفانه انجام دهنده تست به صورت مناسبی تست را اجرا نمی کند و بی طرفی در آن به صورت کامل رعایت نشده است اما به هر حال شاید اگر صدای ویدیو ببیندید و خودتان قضاوت کنید، بتوان دید صحیح تری داشت. حتی برای بحث مدیریت رم گویا گزینه ای در تنظیمات سونی به اسم Smart Cleaner وجود دارد و به دلیل روشن بودن آن از ادامه دادن تست مدیریت رم سرباز شد! بهتر بود پیش از شروع تست و پخش محتوا انتظار چنین موضوعی می رفت که متاسفانه این اتفاق نیفتاده است.

همانطور که در ویدیو بالا دیدید، اگر از سُر بودن بیش از حد اکسپریا ایکس زد ۲ که حتی برای بازی شجاعت و حقیقت می تواند یک ابزار مناسب باشد (!) بگذریم می توان به عملکرد مشابه دو دستگاه اشاره کرد که در برخی موارد اکسپریا ایکس زد ۲ و در برخی موارد گلکسی اس ۹ اگزینوس ۹۸۱۰ برتر بودند. در نهایت این قضاوت بر عهده شماست و شما باید تصمیم بگیرید که این تست صحیح بود یا نه!

نظر شما چیست؟ این تست به خوبی انجام شده بود؟ شما کدام دستگاه را انتخاب می کنید و چرا؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *