خانه / تکنولوژی / تست سرعت آیفون Xs مکس با پوکوفون F1
کاکوفایل

تست سرعت آیفون Xs مکس با پوکوفون F1

آیفون ها همیشه آنقدر خبرساز هستند که کاربران و‌ طرفداران دستگاه های مختلف بخواهد بدانند عملکرد این دستگاه ها در مقابل آن به چه شکل است، در نتیجه محتوای مورد نیاز آن ها تولید می شود! امشب می خواهیم تست سرعت آیفون Xs مکس را در مقابل پوکوفون اف ۱ (POCOphone F1) ببینیم، دستگاهی که قیمت رسمی مدل پایه آن کمتر از ۳۰% قیمت پرچمدار نمایشگر بزرگ اپل است! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

پروکوفون اف ۱ (Pocophone F1) با قیمت ۳۰۰ دلار در مقابل آیفون Xs مکس با قیمت ۱۰۹۹ دلار قرار گرفته و حداقل از نظر سرعتی آن را به چالش می کشد. حتی می توان گفت این تست از تست سرعت آیفون Xs مکس با وان پلاس ۶ برای نماینده اپل چالشی تر ظاهر شده است.

همانطور که در ویدیو دیدیم، پوکوفونf1 سریع تر از آیفون Xs مکس روشن می شود، برنامه های وب محور را سریع تر اجرا می کند و حتی در بازی ها می توان گفت با آیفون Xs مکس رقابت دارد و در بعضی سریع تر ظاهر شده است. حتی در بحث مدیریت رم در بازی آسفالت ۹ آیفون Xs مکس یک رفرش درون برنامه ای شد اما PocPOCOph F1 هیچ ایرادی نداشت.

درست است که موبایل یک «بسته» است و باید جوانب متفاوت را ارایه کند اما به هر حال سرعت یکی از مهم ترین هاست. مثلا کیفیت نمایشگر، دوربین، بدنه، فناوری های ویژه و پشتبانی بهتر از جمله آنهاست اما اگر شما از آن دسته کاربران هستید که «سرعت» اولویت اول شماست، پوکوفون f1 شیائومی از جمله انتخاب های قابل توجه شما خواهد بود.

نظر شما چیست؟ اولین فاکتور شما در انتخاب موبایل چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *